Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vše ohledně 7.0.0 a více instalace nsp xci Atmosphere


Jacob326

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

děkuji za info ale nikde jsem nenašel souvislý manuál.    podařilo se mi nainstalovat atmosphere ale nejde mi zprovoznit xci soubory... instalace mi hodí eror nebo je s tím vždy nějaký problém, dále tu není souvislý návod jak přečíst exfat kartu která není viditelná atmosphere napiše žadne soubory... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

1) "podařilo se mi nainstalovat atmosphere ale nejde mi zprovoznit xci soubory"

- .XCI soubory na Atmosphére nezprovozníš - ty jsou exkluzivní pro SX OS.

2) "dále tu není souvislý návod jak přečíst exfat kartu která není viditelná atmosphere napiše žadne soubory"

Tomuhle upřímně vůbec nerozumím: Proč by tu měl být návod na jednu ze základních a normálně fungujících součástí Switche? :) Pokud ti nefunguje ExFAT ve Switchi, pravděpodobně ti chybí update pro podporu ExFAT karet. Když dáš do Switche kartu, Switch ti sám update nabídne - toť vše. Pokud nechceš updatovat online, můžeš updatovat skrze ChoiDujourNX, kde ti aplikace při updatu nabídne možnost instalace podpory ExFAT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

spenat -diky za odpověď 

- .XCI soubory na Atmosphére nezprovozníš - ty jsou exkluzivní pro SX OS. například toto běžný nováček moc neví a i když jsem toho přečetl hodně tak jstem na toto nenarazil. 

ale četl jsem že XCI soubor jde převést na nsp soubor v pc s tím že dám do programu 4nxci s tím že jsem hru převedl ale nějak již nespustil. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem to vyřešil jednoduše a je to opravdu primitivní. Kupte si sxos za 700 na eBay a budete mít klid přesunete 2soubory na sd kartu hru ve formatu xci (samozřejmě vaší zálohu :P aby)  se neošoupávala originalka a restartujete konzoli spolu s kancelařskou sponkou dle návodu přes pc nahrát přes tegra rcm soubor bin a je to 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu