Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vapování - rady, návody, pokec


basildon

Recommended Posts

fakt to je cista prace drone 🙂 staci mi jeden ctverec kuchynske uterky, na ktery dam starou spiralku/vatu ktere vytahnu pinzetou, dalsi uterkou trosku otru atik a jdu buildovat 🙂 jinak kdyz jdu do hospody nebo na nejakou akci, tak vzdy menim vatu a kontroluju spiralku, abych nemusel menit prave tam 🙂 jedina vyjimka byl vape sraz, kde jsem za vecer menil vatu trikrat, ale to bylo jen kvuli tomu ze jsem ochutnal snad 30 liquidu tak aby se chute oddelily 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus ten DotMTL. Sirenu, Arese a podobné vůbec nekupuj. Ta chuť je tam tak na 50%... jako pořád lepší než atík na tovární hlavy. Dwarv je spíše na tabáky. Jestli kouříš ovocné příchutě tak ten DotMTL je podává skvěle.. dá se povolit i na lehké DL.

2019-03-27 13.10.38.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jak budu při penězích, zkusím ten Dot MTL 😉

Vapuju tabáček, mentol, a moje momentální topovka je Twister 😂

Jakou spirálu si motaš nebo kupuješ a jakou vatu do Dota a na kolik wattů jedeš?

Já teď mám v Nautilusu 2s 0,7 ohmů na zkoušku, jinak jedu 1,8 ohmů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče motacího tanku MTL, tak Siren 2 je prostě TOP, protože za tu cenu poráží Bersekra, arese a jiné high-endové atomizery na MTL. DotMTL nemám, ale věc názorů. Mě Siren 2 vystačuje a chuť mám parádní.

A na hlavy. Teď jsem bral pro strýce Innokin Zenithh MTL(tovární hlavy) a iStick Eleaf P*co X z fastechu. Vyšlo to na 60 dolarů a pohodis.

A co se týče mě. Z DL atíku mám Zeus 2, Avokado, teď zkouším Blitzena , který je na chuť topovej a budu brát singlový a to Minikina Mini.

Na MTL mám fakt jen ten Siren 2. Dobrý je i Ammit ,ale ehm, nemám zájem. Proto čekám až mi příjde ten Reborn mod, protože mám furt Vopoo Drag, ale jsem spokojený. Žádný Joyetech, SMOK a podobné srajdy.

 

Kdybych to tak shrnul, tak vaty: Na DL mám Cotton Fury(topovka), Cannu a nebo Fibera,žádná pachuť takže spokojenost.. A na MTL používám proužky Builders Finest, nic jiného tam neosazují.

Dráty: Na MTL si motám ručně a to https://www.eliquidshop.cz/ud-ni80-nichromovy-odporovy-drat-10m-24ga-05mm-p8386?utm_source=godwin&utm_medium=referral&utm_campaign=hype&utm_content=ni80_05

Jako tento drát paráda. Drží si vyšší odpor, pomalejší náběh, takže na MTL jako stvořeno a 12-15W ideálka. Mám jich víc, ale tento používám nejčastěji i ve formě kanthalu.

A na DL používám čistě předmotané spirály, protože nemám čas se s tím ♥♥♥. :D Zase záleží u jakého atíku no. Někdy je potřeba poupravit nožky, takže občas namotám z drátů a mám pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, basildon napsal:

Jj právě nad Siren 2 22mm jsem uvažoval.a

Ještě vybrat barvu na černý mód iStick ♥♥♥ 75W, jestli černý, stříbrný nebo gunmetal 😂

Ty ji majolko máš nebo máš s ni zkušenost?

Siren 2 22mm bude dostačující. Co se týče modu tak Pi co X bych spíš bral, nebo Minikin Reborn v černé barvě. Design luxusní, dotykový panel výhodou a není špatný.  Já kdybych měl vybírat mezi Picem X a Rebornem,  který jsem mimochodem objednával z fasttechu, tak bych brál Reborn.

A jinak na Siren 2 je potřeba si kupovat buď předmotané spirálky na ec-original přímo pro Siren 2, nebo si to namotat. 🙂 Je to kvůli nožičkám, aby ti nevisely opačným směrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, basildon napsal:

Jj právě nad Siren 2 22mm jsem uvažoval.

Ještě vybrat barvu na černý mód iStick ♥♥♥ 75W, jestli černý, stříbrný nebo gunmetal 😂

Ty ji majolko máš nebo máš s ni zkušenost?

Měl jsem ji asi 4x a teď jsem ji koupil.. žádné jiné mtl mi nevyhovovalo protože jde z toho udělát i utazene dlko. Chut bomba. Build jak pro tupce a celkové je ten atik bozi jen bacha myslím ze 22mm má 2ml kapacitu tanku já furt dolival..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Exie: Dík za info, já mám iStick Pico 75W s Nautilusem 2s a uvažuju že si koupím ještě tu Siren 2 22mm kvuli velikosti toho iSticku.

Majolko, já viděl i Siren 2 22mm i 4ml 

https://www.vapecig.cz/cz-detail-902274957-digiflavor-siren-gta-mtl-tank-verze-22-4ml.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, majoo200 napsal:

Měl jsem ji asi 4x a teď jsem ji koupil.. žádné jiné mtl mi nevyhovovalo protože jde z toho udělát i utazene dlko. Chut bomba. Build jak pro tupce a celkové je ten atik bozi jen bacha myslím ze 22mm má 2ml kapacitu tanku já furt dolival..

Osazení je jednoduché, ale je potřeba si namotat, protože předmotané spirály tam nepasují, nebo nožičky jdou opačným směrem a naležato...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu