Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vapování - rady, návody, pokec


basildon

Recommended Posts

no právě ..důchodce a vrátný...já tak nebyl odjakživa...na vrátnici jsem zkončil protože mám potrhané vazy v rameni a nezvednu pravou ruku- a nemám v ní sílu-což při opravách nakladních aut,autobusů je docela problém..na druhou stranu jsem za celý život nebyl ani minutu na pracáku...vždycky jsem se snažil abych to zvládl jinak...což se o některých takzvaných jako pracantů nedá říci...jen si sáhněte do svědomí vyžírky a machři v čerpání všemožných dávek...a to jste zatím tak v třetině života...🥰...no a jak vidím agresivita nepřízpůsobivých roste 🤔😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Já dostal radu vzít iStick Pico 75+ Nautilus 2s, hlavy kupuju v Číně, za 14 dní jsem ho dal své nebožce a koupil si motací Siren 2 a Teslu wye85.

Myslím že se setem taky neuděláš chybu, pokud ten stryc začíná vapovat a záleží na tobě a financich. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, basildon napsal:

Já dostal radu vzít iStick ♥♥♥ 75+ Nautilus 2s, hlavy kupuju v Číně, za 14 dní jsem ho dal své nebožce a koupil si motací Siren 2 a Teslu wye85.

Myslím že se setem taky neuděláš chybu, pokud ten stryc začíná vapovat a záleží na tobě a financich. 😉

Hele on vlastní nějaký mod s MTL atíkem už nějakých 6 let, ale nehodlá motat. Nějak se ve vaping komunitě nepohybuje. Prostě přešel z běžných cigaret na elektronickou a nic jiného neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak atík na MTL pokud nechce strejda motat doporučuji Nautilus 2s a nebo Vapefly Nicolas

No a mód to už záleží co si vybere, já mám teď Teslu wye85w a vydrží celý den a je lehoučká oproti třeba i Stick Pico 75W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem!

prosím vás o radu.

Mám Aspire NX30 a z ničeho nic mi to začalo hlásit chybu No atomizer. 

Samozřejmě jsem hledala, jak na to, protože jsem ještě pořád docela začátečník. Jenže jediný, co jsem vyčetla, je, že je asi špatný kontakt. Což to jsem pochopila i sama 😃 problém ale nastal, když jsem se snažila odšroubovat spodek atomizéru. Prostě s tim nehnu. Ještě před pár dny mi to šlo povolit, ale teď, když to potřebuju, je to jak přibitý. Nemáte někdo nějakou radu, jak na to, když jsem teď dlouhodobě mimo ČR a nemám ani pitomý kleště?

Děkuju za jakoukoliv radu!

Mějte se 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 3 months later...

nazdar komíni, dělal jsem pořádek ve vape skřínce a posunu dál následující: 

Nabízím přebytky ze své sbírky VAPE věcí - 4ks atomizérů a 2ks módů:

Vše plně funkční

vše vyčištěno

hodnota všech komponent přes 5.000 Kč!
pouze pro starší 18-ti let!


Eleaf Saurobox 220W TC Modrý
Téměř nový, skoro nepoužívaný, top stav bez oděrek.
na dvě baterie 18650
včetně krabičky

cena 500

 

 


Wismec Predator 228 mod
používaný, s oděrkami, ale plně funkční
bez krabičky
na dvě baterie 18650

cena 400Kč


TESLA UFO RTA
RTA DL atomizér
obrovské množství páry
dual coil (Dvě spirálky)
komplet balení
záruka do 11/21

cena 400Kč


GeekVape Zeus Dualcoil modrý
RTA DL atomizér
obrovské množství páry
dual coil (Dvě spirálky)
komplet balení

cena 300Kč


Holic MTL RDA
MTL kapací atomizér
potahy jako z klasické cigarety (šlukování)
komplet balení

Cena 250Kč


Berserker 1,5ml MTL
MTL kapací atomizér
potahy jako z klasické cigarety (šlukování)
komplet balení

Cena 150Kč


za funkčnost všech výše zmíněných ručím

 

při odběru všeho cena 1.500Kč a hromada dárků (spirály, vaty, aromata, na přání i liquidy,...)


v případě dotazů jsem k dispozici

image5.jpeg

image1.jpeg

image2.jpeg

image3.jpeg

image4.jpeg

image5.jpeg

image6.jpeg

image7.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Zdravím 🙂

Chtěl bych Vám představit svůj e-shop Royalvape.cz - sám vapuju, moje máti díky vapování ušetřila fakt docela balík od té doby co přešla z klasických cigaret, tak mě napadlo že to začnu prodávat a pomáhat dalším lidem ušetřit a přestat kouřit. Na některé produkty, které mi projdou pod rukou tak že je i vyzkouším dělám i recenze na blogu. A kromě toho jsem nedávno zkusil vytvořit kalkulačku na míchání e-liquidů. Tak budu rád když se ve volném čase kouknete a případně mi dáte další feedback co bych mohl ještě vylepšit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu