Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HBO Go


MrTwister

Recommended Posts

  • 3 months later...

Jedná se o UPC, respektive teď Vodafone.

Login a heslo ti dát nemůžu, jelikož je shodné s přihlášením do UPC účtu 🙂

Z NB, z tlf, z tabletu to šlape jak má, i donedávna mi to šlo na TV, ale LG přestalo od nového roku podporovat appku pro HBO u mé TV, tak jsem nahraný. Nechci se dívat na malé screeny, když jsem se mohl dívat na TV. Ježíšek přinesl dětem XBOX One, tak jsem si řekl super, budu se dívat přes to a bohužel to v Čr nejde, ale už prý na tom cca 2-3 roky pracují a jen slibují, že to poběží, tohle jsem aspoň vyčetl v různých diskuzích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdravim, ano bolo to v regione, ked som ho zmenil na Cesko tak potom linka nizsie fungovala - https://www.microsoft.com/cs-cz/p/go-player/9n7wt5m4k6lp?rtc=1&activetab=pivot:overviewtab

Bolo by prosim mozne po sfunkcneni aplikacie pridat/rozdelit O2 operatora na O2 CZ / O2 SK?
Vopred srdecna vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Dnes mi prisla na Xbox tato zprava „On 7/31/2020, HBO GO will no longer be available on this device. If you'd like to continue using HBO on this device, and your provider supports HBO Max, download the HBO Max app today from the Xbox App Store. Sign in using the same email and password you used for HBO GO. For help on viewing please visit itsh.bo/watch.“

Bude to mit nějaky vliv na aplikaci GO player?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dobry den,

hbo sme mali cez operatora Skylink, ale ten už od 1.4. dal za nutnost vytvorit priamo hbo go ucty vsetkym, ktori to takto mali... ked sa mi na konzole aplikacia podarila stiahnut, vyskusala som vsetky moznosti co sa dali s mojimi prihlasovacimi udajmi (ktore su od 1.4.2020 uz priamo na hbo go a nie cez operatora) a skusila som pre istotu aj cez operatora, no bez uspechu :(( appka hned padne... velmi sa tesim ak sa to niekam posunie 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Zdravim,

 

Pouzivame tuto appku kedze soudruzi z HBO nekde udelali chybu. Zakladna funkcnost funguje aj na SK region, co je velmi impressive job, dakujeme tvorcovi. Za najvacsiu nedokonalost povazujem nefunkcnost navigacnej listy pocas prehravania (forward, rewind, pause atd.). Pri stlaceni akejkolvek klavesy listu len ukaze ale neda sa na nej nic robit, ani nastavit titulky a ani ju naspat minimalizovat. 
 

Taktiez nefunguje search tool v main menu, ten po potvrdeni textu nic neurobi - co nie je az tak chybajuca funkcia.

 

Dalo by sa prosim pozriet na nefunkcnu listu prosim ?

Vopred dakujem a pracu velmi cenime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu