Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3 nebo GTA V


JamesCZET

Recommended Posts

Super, tak děkuji za odpověď. Jen tak mimochodem. Mám možnost si to koupit jak krabicovku, tak i na store. Minulý příspěvek jsem se právě ptal, jestli když si to koupím na store, tak jestli ta hra vlastní češtinu. Kupuji si to na store, kde ceny jsou v Kc, měla by to být cz store, ne? A pokud ano, měla by vlastnit hra češtinu, že? Já jen, abych neutratil osm stovek a nebudu tomu rozumět i přesto, když mám možnost si koupit krabicovku. Jde o to, že se mi nechce čekat :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
před 6 minutami, JamesCZET napsal:

Super, tak děkuji za odpověď. Jen tak mimochodem. Mám možnost si to koupit jak krabicovku, tak i na store. Minulý příspěvek jsem se právě ptal, jestli když si to koupím na store, tak jestli ta hra vlastní češtinu. Kupuji si to na store, kde ceny jsou v Kc, měla by to být cz store, ne? A pokud ano, měla by vlastnit hra češtinu, že? Já jen, abych neutratil osm stovek a nebudu tomu rozumět i přesto, když mám možnost si koupit krabicovku. Jde o to, že se mi nechce čekat :D 

Můžeš mi říct, z jakého důvodu se na zodpovězený dotaz ptáš potřetí? Sám jsi navíc napsal, že už ses v "minulém příspěvku ptal". Bylo ti odpovězeno jak v něm, tak v chatu.

Ber to jako varování, tohle už příště bude bráno jako spam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, spenat napsal:

Můžeš mi říct, z jakého důvodu se na zodpovězený dotaz ptáš potřetí? Sám jsi navíc napsal, že už ses v "minulém příspěvku ptal". Bylo ti odpovězeno jak v něm, tak v chatu.

Ber to jako varování, tohle už příště bude bráno jako spam.

Junior znamená, jako něco, že je nový? 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

1. Právě jsi mi udělil dva negativní feedbacky, které se používají na nákup/prodej. To je hrubě proti pravidlům fóra.

2. Jsi tu na fóru nový, máš tu 5 příspěvků a chováš se opravdu šíleně arogantně.

3. Jsi tu zaregistrovaný 18 hodin a už máš třetí napomenutí, gratuluji, téma zamykám a uděluji ban (viz chat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked a unlocked this téma
  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu