Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Days Gone - otázky a odpovědi


Martinoslav

Recommended Posts

  • Moderators

Recenze na Days Gone vyjdou 25.4. ve 14:01, už několik dní hru hraju a moc rád bych se s vámi podělil o své zážitky a dojmy, kvůli embargu ale ještě nemůžu. Ptejte se mě ale na vše, co vás o hře zajímá a já vám na to odpovím, jakmile mi to jen embargo dovolí. Recenzi pak tady samozřejmě také najdete 🙂

DD0E416A-F5FF-462E-A512-325CC9917447.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zásadní otázkou je: Kdy si to zahraju jaaa:) 

Má hra vic módů? 4k 30 fps nebo 1080p 60 fps? 

Rozmanitost ukolu? 

Neni to jen tupa strilecka ala Deadrising? 

Kdy to dohrajes? 🙂 Pisou 30h pribeh ma zabrat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators

Obtiznost menit jde, hra pouziva takovou tu klasickou techniku - kdyz casto umiras, nabidne ti snizeni obtiznosti. 

Hra se uklada prubezne sama automaticky, ale muzes ji trojuhelnikem rychle ulozit i manualne pokazde, kdyz stojis pobliz motorky nebo postele. Pripadne v menu je polozka ulozit hru 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute všetci. Prosím vás viete mi poradiť prečo mi nejde nastaviť čeština? Hru mám stiahnutu zo store. Update 1.04 nainštalovaný. 

Po spustení mi napíše že "Sony.... Predstavuje" 

Ale potom je všetko v angličtine. V nastaveniach mám na výber iba ang. Poľština, ruština a asi ešte jeden. 

Neviete v com môže byť problém. Známy má tiež hru stiahnutu zo store a ma tam češtinu 

IMG_20190426_165128.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu