Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Days Gone - otázky a odpovědi


Martinoslav

Recommended Posts

Tak bohužel dg češtinu v uk storu asi nemá. Polské a ruské titulky jsou tam asi kvůli množství polských instalatérů a ruských agentů v uk.

Ale vážněji, hry co majů českou lokalizaci radši kupuju na cz/sk store nebo diskovky, je to jistější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky. Dneska jsem chtěla pokračovat v misi "chceš se nechat zabít". Hru jsem si před tím pro jistotu i manuálně uložila na pozici, jak na konci vylezl Dacon z ty garáže a měl jít zachránit parťáka před mučením.  I když mi připadalo, že i hra by tam mohla udělat autosave.  Každopádně dnes chci tedy pokračovat a musím hrát  celou misi od začátku. U některých her se mi pozice v misích ukládaly a nemusela jsem je hrát od znova. 

Takže se chci zeptat, zda se vám to taky stalo, že jste to manuálně uložili v průběhu mise, ale stejně museli hrát od znova a nebo vám ukládaní v průběhu mise normálně funguje?

Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ukládání v průběhu mise jsem zatím zkusil dvakrát a vždy se mi hra pak načetla na tom místě.

U tvého případu vidím spíš problém v tom, že záchrana Boozera a události po něm jsou celkem důležité na příběh, proto si myslím, že je první nutné dokončit tu záchrannou misi plus pak dojít si pro svého mopeda a opravit ho. Pak by mělo manuální ukládání fungovat i v průběhu mise, pokud si u mopeda. A autosave je tuším v průběhu misí na určitých místoch automatický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som začal hru hrať s tým že je po anglicky (digitálna so store), Ale predsa mi to nedalo a zaobstaral som si hru na Blueray disku s cz titulkami.

Teraz ma ale hlavne zaujíma keď nainštalujem hru znovu z disku a začnem hrať (poprípade vymažem tú digi) ostanu mi SAVY a budem môcť pokračovať alebo musím začať odznova? Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim o radu, podle ktery bych se chtel rozhodnout, jestli si mam hru koupit. Teda, je to akcni hra, kde se strili? Neni to stylem hrani spis jako RDR2 na motorce? Ja nechci moc koukat na videa kvuli spoilerum, ale co jsem proklikal par videi, tak vzdycky vidim bud jak chlap jede na motorce nebo jak pobiha kolem, ale nikdy jsem nevidel, ze by strilel... takze, je to strilecka nebo je strileni minimum a spis se jezdi a beha z bodu A do bodu B, aby se mluvilo s osobou X, ktera zada ukol, abych v miste C promluvil s osobou Y? Napriklad ve srovnani s Last of Us (tam to bylo tak akorat) nebo posledni Tomb Raider, kde bylo akce strasne malo (na rozdil od 2 predchozich). Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ve hre je rozhodne akce dost. neni mise, kde by se nestrilelo. teda par misi kde se jen musis proplizit kolem a nezabijet. Dost velky procento je mlaceni cimkoliv najdes, noha od stolu klacek s hrebikem, bo alespon ze zacatku je naboju malo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu