Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kingdom Come Deliverance Royal Collector´s Edition


Recommended Posts

Z JRC uz nikdy nic... To je akorat predrazenej obchod a kvalita nikde. Pred 2 tydny mi voalli, ze moje objednane hry nemaji k dispozici. Super Mario Maker na WiiU vyprodali a u Super Mario Maker 2 Switch uz nebyl k dispozici predobjednavkovy steelbook. Mel jsem to objednane ihned po ohlaseni steelbooku ke hre, coz bylo cca 2 mesice dopredu. Radeji Xzone...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přidávám se do klubu 🙂

je tu někdo, komu sběratelku KCD nestornovali?

--

až na ta storna objednávek mám s JRC zkušenosti veskrze dobré, 

že jsou předobjednávkové steelbooky z JRC vždy dodřené a pomačkané už jsem si zvyknul :(

podezírám je, že mají na centrále manufakturu, kde steelbooky uměle zestařují, poškozují a patinují...

jrc_storno.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono ty steelbooky balí volně a pak záleží jak se k nim chovají na prodejně, když je tahají z krabice a předávají zákazníkům. Zažilsem kdy lesklé bůčky z monster hunter worlds vytahovali s krabice a doslova si je přehazovali a následně ten lesklý bůček dali na pult na sklo a dodřeli celé záda tím že s tím přejeli přes ten dodřený pult. Když sem je upozornil, že ten steel je poškrávanej a znehodnocenej, tak na mě koukali jak okajos na dobrou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi Alza napsala, že neví kdy zboží dostanou a jestli vůbec. Avizovaný termín dodání byl 14.7. a dnes je vše už jinak :D. Tahle edice je Vávrovo nechutný vtip, abysme mu ještě více záviděli poršeho v garáži. Za týden očekávám, že se vydavatel vymluvý na povodně v Kambodži a tajfun v bangladéši, aby žádné edice nedodal, zatímco Vávra sedí ve své dračí sluji a hoduje vínem a masem nás sedláků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já počítal na 99 procent s tím, že to zruší a teď mi to rozhodilo rozpočet na dovolenou :D A podle těch recenzí jsem to bral tak že mi třeba fakt pošlou základní edici nebo se se mnou budou soudit za to, že jsem to nepřebral protože když mě pošťačka kasírovala tak jsem byl ráno ještě v trenýrkách v polospánku a to balení má fakt minimalistické rozměry - jakože bych byl za plného vědomí fakt na vážkách jestli to tam je nebo ne (oproti sběratelce základní verze je fakt pidi). Za chvilku to jdu rozbalit, tak jsem zvědavý, jak tam ten obsah napresovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu