Jump to content
Mortymer

Kingdom Come Deliverance Royal Collector´s Edition

Recommended Posts

Soudruzi, kamarádi, členové fóra a dědku,

jak už asi víte, na trh se chystá Vávrovo Kaket kome v úplné ultimátně ultimátní Royal edici. Hluboký stříbřič (Deep Silver) v zahraničí vydává i Collectors edition, která obsahuje sošku panny Terezy (později prošťouchnuté Jindřichem Rozsévačem), tato soška má doplnit resinovou sošku Jindřicha Rozsévače z EU verze collectorky. Dále obsahuje krom hry, pin, plakát, makinoff dvd a podobný box jako EU verze původní sběratelky. Medvědy a brouky fóra zamrzí chybějící bůček. Edice se nechá objednat z amazůůůnu UK a taktéž ze saska, ale s USK logy a saštinou.

K oboum přikládám odkazy:

https://www.amazon.co.uk/Kingdom-Come-Deliverance-Royal-Collectors/dp/B07RRBP254/ref=sr_1_1?keywords=kingdom%2Bcome%2Broyal&qid=1558592638&s=gateway&sr=8-1&th=1

 

https://www.amazon.de/Kingdom-Come-Deliverance-Royal-Collectors/dp/B07RX2LT2B/ref=sr_1_fkmrnull_7?keywords=kingdom%2Bcome%2Bdeliverance%2Broyal&qid=1558593632&s=gateway&sr=8-7-fkmrnull&th=1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak od zítřejší 12:00 CE času na Xzone, židoJRC, Alza, Kuma a nejdebelnější ešop Surtep, na kterej sem loni tak nadával do kond a podrazáků, budou všici vypsaní mít předobjednávky na Royal Collectors edition. Nejžidovštější prajz má opět židojrc. U Surtepů nikdo nekupujte, jsou to kaketi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

V Surprd sem kupoval jen jednou a naposled. Meli jako posledni eshop Pillars of Eternity Adventurer Edition. Udelam obejdnavku a druhej den mi prijde faktura, kde je psana normalni edice. Pro jistotu jim pisu, jestli mi poslali Adventurer Edition, protoze na objednavce a fakture je neco jinyho. Odepsali mi, ze je to normalni verze a Adventurer Edition vubec nemaj v nabidce. Tak sem jim poslal screenshot a oni, ze je to chyba v systemu. Rikam ok, rusim objednavku a oni, ze uz ji poslali a ze az mi prijde, tak ji mam poslat zpatky.

Kdyz balik dorazil, tak ho otevru a koukam tam Pillars of the Earth...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak si dej bacha aby ti neposlali výhružný dopis s fakturou na 1200 Kč za to že si nepřevzal balík, jako mě asi po dvou letech. Následovalo hádka s jejich "vymahačem", kterej si netroufl do přímého střetu po telefonu a jen vyhrožoval po emailu. Surtep je nej♥♥♥nější éšop v Čr, i kdyby to byl jediný obchod s Royal edicí, tak si to od nich nevezmu. Jejich arogantní jednání, levá neví co dělá pravá, došlo tak daleko že sme s podobně napáleným kamarádem si chtěli dát tu práci a zajet k nim osobně a trošku to tam vymlátit :D, ale co si vezmeš na ♥♥♥ech, takže lepší je se jim vyhnout a napsat jim další hnusný hodnocení na heuréku, kde negativů je až až :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže...Xzone spustila ve 12 a 12:01 bylo vyprodáno. ŽidoJRC spustilo až někdy 12:10, objednávat se dalo cca 10 minut a bylo vyprodáno. Kuma někdy 12:15 měla vyprodáno. No a v Alze asi ještě obědvali a spustili to někdy po půl 1, v tuto chvíli už vše a všude vyprodáno.

Stihl jsem objednat u židojrc, alze a kumě. Jednu edici si nechávám, jednu má u mě rezervovanou manas a jednu budu mít ještě volno, tak kdo bude chtít, přenechám, tedy za předpokladu, že mi všechny objednávky potvrdí. Tak kdo nestihl a bude chtít, přihlašte se. Vše edice objednané na nadstroj.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No k té Alze, objednávky spustili a šlo předobjednat, ale už sem zažil zrušení WOWKO sběratelky...Podle Comgadu dostanou kusy jrc, xzone, alza, kuma a zmerdsky surtep. Takže se snad na někoho dostane. Jinak ještě k jrc...to taky smazalo produktové stránky, to samé xzone, takže by se mělo dostat snad v pohodě, kdo stihl předobjednat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaketcome je jako eště nevychované štěňacko. Kálí ti na tepich, ochčije křeslo a okůše pologotky. V ten moment bys ho nejradši věnoval do salámu.

Ale pak sa k tobě rozběhne s radostí v očách, olíže ti xycht a ty víš, že ho máš beztak furt nejradši na světě...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy