Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Death Stranding - Collector's Edition


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ted mi napsali z Xzoun, ze mi Specialku kvuli nedostatku zbozi rusi. A to sem ji objednaval behem par minut co se jim objevila na strankach. (nebo alespon myslim, Datum objednávky 29.05.2019 18:38)

 

Taky je dojemna ta jejich sleva 200Kc na normalni edici. Po sleve to dela 1499Kc a treba na Mironetu maji normal edici za 1324Kc. Kdyby k tomu nedavali destnik, tak jim na to kaslu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je bohužel se vším. Vzpomeň na sošku ze Spidermana, mongoloidní obličej u Deacona s DS, Blowjob simulator u Rejž 2, plasták u Sekira a nebo kvalita sošky nadcházejícího Cybersypače. Bohužel se s tím musíme smířit nebo to nekupovat. Já se na tuhle edici těším, dítě v láhvi se mi zvráceně líbí, ale Kojimeho depilační páska je prostě top! To za těch 5000 židpeněz stojí :D :D.

@perrek víš kolik taková bejby born stojí?! Takže dítě v lahvi edice je prakticky zadarmo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč, ale vždy si při pohledu na tuhle sošku Ellie vzpomenu na seriál Malá Velká Británie a Andyho na kolečkovém křesle "já vím" :D. Tuším onanicu Martýne jak u Days Gone v tvém případě :D.

@Akumazensho máš pravdu, totožnej výraz, akorát jí chybí fousy a otočili jí trochu ruce :D, takže aktuálně zlatej BB pod a komu to je málo tak mrkněte na sošky od Prime1, ale ty ceny jsou dalece předalece jinde, než cena sběratelky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu