Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Death Stranding - Collector's Edition


Recommended Posts

Sběratelka DS je prostě pronadsběratelka. Tečka. Kdo tvdí opak ten rozumí hrám jako perrek hrám :D Běžní lidé by dali do sběratlky nudnů sošku normana ve skafandru, ale jen Kojima má pronadkoule na to dát do sběratelky BBskoropotrat plod a izolepu

 

A eržo, ejakulajda už letěla, bohužel zlí a nenažraní pražáci fšecku pochytali a fčíl z ní dělají lék na blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se edice líbí, BB pod je náhodou dobře zpracovanej. Každého věc jak to vidí, taky jsem nadával na odfláknutost Spider-man sběratelky a byli tu tací co z té edice měli vlhké sny :D. Na Kollektor universe sem zažil onanii nad Rejž 2 a málem si kuli tomu tu edici koupil, než sem ji viděl v reálu a musel si nafackovat, takže tak :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak meteleskum stříkal ze sběratelky rejž2 do výše desátého patra. Takže jeho postřehy mají pro mne hodnotu bublajícího bahna 
Jsou to moje a kamaradovi stranky realne jsem tu CE mel s metlou v ruce a muzu se pod tim co napsal podepsat...vlastne pokud ne tak by to nebylo zverejnene ze ano

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové...Situace kolem mé edice DS je vyřešena. Prodavačce spatla krabice z vrchního regálu ve výšce cca 2,5 m, když ji sundávala, krabice proražená, promáčklá v místě kde je steelbook, takže sem to odmítl převzít :D. Druhá škatule prodavačce spadla na hlavu čímž zmírnila pád, ale taky promáčklá, takže druhý zákazník taky odmítl převzít. Prodavačka brečela, bylo mi jí líto, ale nedám 5 tis. za zmrzačenou krabici a kdoví jak poničený obsah :D. Zasáhl nejspíš osud a já jsem bez DS! :D

AD1: Teď mi volala, že mi teda musí zrušit objednávku, protože na tu druhou krabici, která spadla z menší výšky má už reklamaci, druhý zákazník nakonec vzal edici a má uvolněné mimino v podu :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Mortymer napsal:

Tak pánové...Situace kolem mé edice DS je vyřešena. Prodavačce spatla krabice z vrchního regálu ve výšce cca 2,5 m, když ji sundávala, krabice proražená, promáčklá v místě kde je steelbook, takže sem to odmítl převzít :D. Druhá škatule prodavačce spadla na hlavu čímž zmírnila pád, ale taky promáčklá, takže druhý zákazník taky odmítl převzít. Prodavačka brečela, bylo mi jí líto, ale nedám 5 tis. za zmrzačenou krabici a kdoví jak poničený obsah :D. Zasáhl nejspíš osud a já jsem bez DS! :D

AD1: Teď mi volala, že mi teda musí zrušit objednávku, protože na tu druhou krabici, která spadla z menší výšky má už reklamaci, druhý zákazník nakonec vzal edici a má uvolněné mimino v podu :D.

a teď je nutno si položit otázku: bulela, protože v tom zahučela za 10k, nebo to tim bakelitovym miminem do kebule řádně bolelo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě od obojího trochu, když ti spadne na hlavu obrovská škatule, která může mít kolem 3 kg, tak to zabolí a ještě když ví, že jí přišli celkem 3 edice, z toho jednu rozdělali na prodejně a pr si jí vezme jeden ze zaměstnanců a zbytkem pogovali, tak na jeden den je toho trochu moc :D :D 10K v perrdeli :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu