Jump to content
Akumazensho

Death Stranding - Collector's Edition

Recommended Posts

Sběratelka DS je prostě pronadsběratelka. Tečka. Kdo tvdí opak ten rozumí hrám jako perrek hrám :D Běžní lidé by dali do sběratlky nudnů sošku normana ve skafandru, ale jen Kojima má pronadkoule na to dát do sběratelky BBskoropotrat plod a izolepu

A eržo, ejakulajda už letěla, bohužel zlí a nenažraní pražáci fšecku pochytali a fčíl z ní dělají lék na blbost.

Mě se edice líbí, BB pod je náhodou dobře zpracovanej. Každého věc jak to vidí, taky jsem nadával na odfláknutost Spider-man sběratelky a byli tu tací co z té edice měli vlhké sny :D. Na Kollektor universe sem zažil onanii nad Rejž 2 a málem si kuli tomu tu edici koupil, než sem ji viděl v reálu a musel si nafackovat, takže tak :D.

Tak meteleskum stříkal ze sběratelky rejž2 do výše desátého patra. Takže jeho postřehy mají pro mne hodnotu bublajícího bahna 
Jsou to moje a kamaradovi stranky realne jsem tu CE mel s metlou v ruce a muzu se pod tim co napsal podepsat...vlastne pokud ne tak by to nebylo zverejnene ze ano

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk

Tak pánové...Situace kolem mé edice DS je vyřešena. Prodavačce spatla krabice z vrchního regálu ve výšce cca 2,5 m, když ji sundávala, krabice proražená, promáčklá v místě kde je steelbook, takže sem to odmítl převzít :D. Druhá škatule prodavačce spadla na hlavu čímž zmírnila pád, ale taky promáčklá, takže druhý zákazník taky odmítl převzít. Prodavačka brečela, bylo mi jí líto, ale nedám 5 tis. za zmrzačenou krabici a kdoví jak poničený obsah :D. Zasáhl nejspíš osud a já jsem bez DS! :D

AD1: Teď mi volala, že mi teda musí zrušit objednávku, protože na tu druhou krabici, která spadla z menší výšky má už reklamaci, druhý zákazník nakonec vzal edici a má uvolněné mimino v podu :D.

před 1 hodinou, Mortymer napsal:

Tak pánové...Situace kolem mé edice DS je vyřešena. Prodavačce spatla krabice z vrchního regálu ve výšce cca 2,5 m, když ji sundávala, krabice proražená, promáčklá v místě kde je steelbook, takže sem to odmítl převzít :D. Druhá škatule prodavačce spadla na hlavu čímž zmírnila pád, ale taky promáčklá, takže druhý zákazník taky odmítl převzít. Prodavačka brečela, bylo mi jí líto, ale nedám 5 tis. za zmrzačenou krabici a kdoví jak poničený obsah :D. Zasáhl nejspíš osud a já jsem bez DS! :D

AD1: Teď mi volala, že mi teda musí zrušit objednávku, protože na tu druhou krabici, která spadla z menší výšky má už reklamaci, druhý zákazník nakonec vzal edici a má uvolněné mimino v podu :D.

a teď je nutno si položit otázku: bulela, protože v tom zahučela za 10k, nebo to tim bakelitovym miminem do kebule řádně bolelo? :D

Podle mě od obojího trochu, když ti spadne na hlavu obrovská škatule, která může mít kolem 3 kg, tak to zabolí a ještě když ví, že jí přišli celkem 3 edice, z toho jednu rozdělali na prodejně a pr si jí vezme jeden ze zaměstnanců a zbytkem pogovali, tak na jeden den je toho trochu moc :D :D 10K v perrdeli :D.