Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Death Stranding - Collector's Edition


Recommended Posts

Jak se dívám, strašně bych byl rád, kdyby se mi dostala do rukou, třeba nějaká, co byla částečně poškozená. Upravil bych madlo, aby bylo pohyblivé, pokusil se začistit ty stopy po vtocích, ale hlavně bych kufr přebarvil do barev, jako jsou ve hře, dodal nějakou tu rez (přeci jen časopád je potřeba zohlednit), oblepil páskou... Pak by to mohlo vypadat jako zajímavý kousek. Kdyby se mi ještě povedlo sehnat tu ID cedulku, co prodává Kodžima, tak by to bylo dokonalé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se dotazoval v hradecké prodejně a bylo mi sděleno, že trička stále nemají rozebrané k předobjednávkám, ale že mi nic nedají, protože neví, kdo si pro tričko ještě přijde z předobjednávek...Viděl jsem tam takových 20 triček a nic. Nicméně jsem si zavolal na podporu jrc, kde mi bylo sděleno, že tričko samozřejmě ke sběratelské edici dostanu, že se diví, proč jsem k tak drahé edici nic nedostal a během týdne pošle poštou. Takže kdo ostrouhal s bonusy, napište si na podporu jrc.

Primárně ke sběratelkám nic nedávali, protože se báli, jestli jim vyjdou počty kusů. Ke sběratelkám tedy dostal bonusy pouze ten, kdo si řekl a nebo kdo měl štěstí a netrefil se zrovna do židovské nálady prodavače (jako já :D). Počet triček dle všeho mají dostatečný, prodávat je nemohou (mají přímo zákaz od Sony), takže si v klidu napište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím zda jste to někdo řešil, ale spousta DS sběratelek má vadné kódy na preorder bonusy. Já takto nedostal dynamické téma a avatary. Urgoval sem jrc - ochotně mi poslali novej kód, ale spousty známých odkázali na SONY. Volal jsem tedy na CZ podporu, kde to zvedl čobol, co mluvil spíš madarsky. Chtěl po mě ID, email a sériové číslo konzole. Když sem pracně vlezl za skříň, schrbenej jak prosící bezdomovec na Karlově mostě opsal sériové číslo, následným telefonátem po mě chtěl číslo a přesné datum poslední transakce (takže sem jak ko kot letěl k pc a prolézal schránku), po 20 minutovém hovoru, kdy chybělo už jen k ověření číslo občanky a přihlašovací údaje do bankovnictví, řekl mi "prepačtě, vieme iba o problemov" a přislíbil zaslání nového kódu ještě téhož dne. Poděkoval sem, vyplnil dotazník spokojenosti a po zavěsení pár minut na to jsem dostal email o tom, že nevědí jak tuto situaci vyřešit a že se mi třeba někdy ozvou... Co jsem zjišťoval tak každý má téma a pouze 1 avatara a měl by mít 8 doplňků do hry, takže stále chybí 10 avatarů. Pokud máte někdo ten samej problém tak se ozvěte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem se k tomu až teď. Zkusil jsem aktivovat oba dva kódy ke sběratelce (jeden ve steelbooku a druhý na vrchu krabice sběratelky).
Oba kódy fungovalo a aktivoval se mi tedy následující věci:
Kód ze steelbooku:
DEATH STRANDING: Timefall
In-Game Gold Ludens Mask Sunglasses

Kód z vrchu sběratelky:
Cliff Avatar
Heartman Avatar
Higgs Avatar
Mama Avatar
Sam 1 Avatar
Sam 2 Avatar
In-Game Gold Power Skeleton
In-Game Gold Armour Plate (LV.2)
In-Game Gold All Terrain Skeleton
DEATH STRANDING: Timefall
In-Game Gold Ludens Mask Sunglasses
Die Hard Man Avatar
Fragile Avatar
Amelie Avatar
Deadman Avatar

Poslení 4 avatary to neukázalo při zadání kódu, ale na účtě je normálně mám.

Takže v mém případě kód co byl u steelbooku, tak byl zbytečný, protože aktivovat to samé jako kód z vrchu sběratelky. Když to tedy shrnu, tak mi chybí pouze všechny předobjednávkové bonusy (dynamické téma atd.). Zrovna to dynamické téma bych dcoela chtěl :D

Mortymer tobě se tedy povedlo ty předobjednávkové bonusy (dynamické téma) získat z JRC? Myslíš, že bych to měl u nich zkusit taky, nebo rovnou zkusit Sony? Mě kódy fungovali, ale chybý ty předobjednávkové bonusy.

Ty kódy ke sběratelce byli jen ty dva a třetí na stažení alba Timefall v MP3, že? Ptám se ujistil, že jsem nějaký kód nepřehlédnul :D
 

Upraveno uživatelem Lukas1212
Nevšiml jsem si, že se mi na účet přidali i zbylé 4 avatary
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lukas1212

v tom případě ti chybí aktivační kód (předobjednávkový DLC bonus ke sběratelským a speciálním edicím), který obsahuje:

 Ludens Chibi Avatar
 DEATH STRANDING CHARACTER VIGNETTE DYNAMIC THEME
 In-Game Gold Hat
 In-Game Gold Speed Skeleton
 In-Game Gold Armour Plate
 In-Game Gold 'Sam' Sunglasses

JRC tyto kódy rozesílalo e-mailem, zavolej/napiš na podporu.

Mě včera na podpoře slíbili doposlání trička/plakátu/otvíráku i znovuzaslání kódu předobjednávkového DLC bonusu. Tak uvidíme. 
 

image.thumb.png.11c92ce32345424af21ae83214d1a3b7.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U poslednich 3 predobjednavek u JRC se mi stalo, ze mi neposlali predobjednavkove DLC kody a musel jsem si o ne napsat. Vzdycky mi je hned poslali s omluvou, ze asi chyba emailu.

Je otazkou, jestli to tak skutecne je, nebo jenom zkousi kdo si o kody rekne a ty nevyzvednute  pak prodavaji na G2A a pod. Nic podobneho se mi jinde nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyřešeno, poslali mi kód, který aktivoval všechny ty předobjednávkové bonusy, takže mám všechno, co bych měl mít. 🙂

Já jsem vždycky myslel, že všechny ty bonusy aktivují kódy v krabičkách a sběratelkách, vůbec jsem nevěděl, že ty předobjednávkové věci zajišťuje obchodník. Vlastně jsem na to přišel jen díky tomuto vláknu :D 

U Days Gone sběratelky jsem také nedostal předobjednávkové bonusy, ale to jsem zjistil taky až teď, tak to už pozdě :D
Takže pro příště si na to musím dávat pozor 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tričko DS s plakátem a otvírákem mi z JRC doposlali minulý týden v pondělí poštou 😍
velikost sice vybrali náhodně, ale pořád lepší než nic

@Lukas1212  aktivační kódy předobjednávkových bonusů Death Stranding a dříve i k Days Gone mi na podpoře JRC slíbili znovuzaslat, ale ani v jednom případě se tak nestalo 

zkusím se ještě jednou připomenout, ale to je přesně to, co při nakupování nemám rád, nějaké dodatečné handrkování o kompletnost objednávky 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu