Jump to content
PetrM74

Crash Team Racing: Nitro Fueled

Recommended Posts

Ahoj,

Netušíte někdo, zda při lokálním multiplayeru bude muset mít každý hráč svůj ovladač, tedy pro 4 hráče budu potřebovat 4 DualShocky, nebo budou třeba moci hrát dva na jednom ovladači, případně bude možno pro ovládání použít mobil apod.?

Hra se mi líbí, ale pokud by hra ve čtyřech znamenala koupit s hrou i dva další DS4, tak už je to docela darda. 

Díky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neprijde ti Micro Machines trochu jine na ovladani? Jak bys chtel pouzivat na jedne pulce dualshocku turbo kdyz se pouziva "driftovanim" a hlavne zavodni hra na jednom dualshocku ve dvou to bys chtel mit pripevneny ovladac na stole aby se nehybal kdyz do nej druhy vic zatlaci? Ne nejde to 1 hrac = 1 dualshock 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No závodní hra...

Podle mě má rozhodně blíž k Micro Machines, než třeba k Gran Turismo, alespoň my jste to vždycky brali spíše jako party hru, u které se vyblbneme celá rodina, mladí i starší, a kdo vyhraje se až tak neřeší.

Takhle, myslel jsem si to, ale jak se říká, všechno jde, když se chce, jen malé děti se musí nosit. 😉

V tom případě škoda, že nenabízí nějakou edici s přibaleným aspoň jedním DS4 za výhodnější cenu, protože dávat ke hře další cca 2500 za dva DS4 se mi opravdu nechce. Holt budeme dál pařit ve čtyřech původní verzi na PS3, ke které mám ovladačů dost, protože není tak vybíravá. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím a mám dotaz z trochu jiného soudku. Nejsem moc kovaný v módu Grand Prix (vůbec ho nehraju). Zatím sem si projel jen Adventure v módu Classic (chtěl jsem origo jak sem to hrál kdysi na PSX) a při různých akcích hrajeme Local Arcade. Teď mě ale hra bombarduje novýma tratěma (a autama, ty mi jsou ale spíš ukradené). Co bych se chtěl zeptat... : ty nové tratě, pokud bych si spustil mód Adventure ve verzi Nitro Fueled se nějak projeví? Čili v tomhle módu je nějak budu moc hrát? Nebo je jen odemknu a budu je moct hrát na Local Arcade případně po síti? (což nehraju). Konkrétně mi jde o to, jestli má cenu spouštět Adventure mód ve verzi Nitro Fueled, kde by se ty nové tratě mohly projevit. Za odpovědi děkuji :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy