Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cyberpunk 2077 Collector´s Edition


Recommended Posts

Kamarádi, soudruzi a gerontoidi fóra,

včera byla oznámena sběratelská edice Cyberpunku, o kterou bude typuju stejná scháňka jako o Zaklínače. níže přikládám video o edici a obrázek celé FAPUKEEEEEEEEE edice.

Obsah balení viz přiložené foto, je toho moc.

Hlídejte předobjednávky.

 

 

 

287375.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přátelé,

tak JRC už pomalu zařazuje do předobjednávek sběratelky Cyberpunku, prý 14 dní před spuštěním dají avízo, opět můžeme očekávat extrémně limitované množství.

Co potěší tak jsou bonusy k předobjednávkám:

XZONE dává medailon, který by měl být kvalitou podobný tomu ze Zaklínače 3

JRC má 4 exkluzivní steelbooky, k objednávce můžete vybrat 1 ks. Takový @Mandaz to bude mít těžké, sehnat všechny.

Nejexkluzivnější nabídku má čobolský Progamingshop.sk, ten dává plagát! To chceš :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že @Mandaz to nemohl mít snazší. Holt stejně jako já a nám podobní blázni objedná 4x a tři kopie pak bude nabízet tady :D

Akorát škoda, že se mi líbí i ten medailon a klíčenky, o nichž ještě nevíme, kde budou. Budu mít doma příliš mnoho CP. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NN, @Mandaz má zatím objednaný jen ten maelstrom či jak, bo to sa pak bude do bůčku dívat jak do zrcadla :D

 

Ale jako třeba u zasklívače tři mám všechny steelbooky :D  A sběratelku... :D

 

EDIT:
Tak po zhlédnutí dnešního gejmpleje to vidím, že asi ostanu pouze u teho jednoho bůčku. Osobně jsem čekal něco víc než jen deus ex v lepší grafice a s cz titulky. Přijde mi i takové sterilní střílení, něco jak když sme si jako fakani hráli na četníky a lupiče, stříleli po sobě gulometama vyřezanýma z haluzí a hubů dělali pifpifpaf. Navíc mám obavy, v jakém technickém stavu bude hra na současnů generacu konzolí. Když si vzpomenu na zasklívače3, tak to je jediná hra, ve které mi bug zabránil plnit hlavní úkol na dobu skoro dvou měsíců, než vyšel patch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Moderators

Takze na to proste hazim bob a bobek, uz u RE2 jsem se cukal dat 6 taliru za sberatelku, 8 za to z principu nedam - to by muselo jit o TOP3 hru aka Last Of Us a jeste by musela byt hodne luxusni figurka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7500Kc a jeste  platba predem, kdyz zarohem je Death Stranding za 4-5k a Doom za 6k. Asi zustanu u objednavky na amazon.de, kde si to strhnou az v dobe vydani a i s postovnym to vyjde na 6k. Jediny minus je, ze to bude nemecka verze. Nebo muzu zrusit dooma...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako tak zde je ofiko vyjadreni ceskeho distributora COMGAD:

Pro všechny, kdo už netrpělivě vyhlížejí zahájení předprodeje sběratelské edice nejočekávanějšího RPG příštího roku, máme dnes hned dvě skvělé zprávy. První je, že se nám oproti původnímu rozdělení podařilo navýšit počet sběratelských edic pro Českou republiku a Slovensko o celých 50 %! Druhá, že známe datum zahájení předprodeje, které je stanoveno na 1. října 2019 ve 12:00.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu