Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vše k Forza Horizon 3


Slick7

Otázka

Ahoj, nedávno jsem propadl kouzlu Xbox one a hlavně téhle hře, ale jak dnes bývá zvykem, dostanete ke hře jen kód a to je vše. Takže co mám dělat abych se ve hře posouval vpřed moc nevím, zatím jen jezdím, angličtinu jsem nestudoval, takže si taky moc nepočtu a nejsem si úplně jist, kam mě hra směruje.  Grafika super, auta super, jen si je koupit je problém, když dávám peníze jen pomalu dohromady. Takže prosím, existuje někde návod, postup, nápomoc, jak tuhle hru hrát? Dá se ve hře změnit nastavení, abych nemusel jezdit vlevo a neměl tachometr v mílích? Můžou hru hrát dva hráči na jedné konzoli s dvěma ovladači? Díky za vaši pomoc a omlouvám se, jestli jsou ty otázky stupidní, ale začínám a sháním info. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No je to jednoduche jezdi nove zavody ktere se ti postupne odemykaji a casem si vyjezdis vice a vice creditu,

doporucuji nakupovat auta na aukcich, muzes hodne penez usetrit, a je dobre cybirat z aut ktere uz maji tuning, nebot budes jednoduseji vyhravat a zase usetris penize nez kdybys tunil auta sam

a posledni rada, jednou tyden se zaloguj sem a dostanes credity zdarma:

https://rewards.forzamotorsport.net/en-US/redeem

image.thumb.png.7694016ebd2d4d527bda43b0b53e2a30.png

image.thumb.png.5f9618e36fca76f67b1dd2096e0698ba.png

 

a jeste jeden video navod na konec

 

 

Co se tyci mph/kmh da se to nastavit v menu settings a display nebo gameplay, ale jde to.

Co se tyce jezdeni vlevo/vpravo to se nastavit neda, volant vlevo nektera auta maji, jina ho maji vpravo, je to pevne dane pro kazdy vuz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo, díky trochu za nápovědu. K těm závodům, jsem na začátku a jediný závod co jsem našel je ta písečná bugy, kde musíš zajet čas do 4 minut. To jsem zvládl, ale další závod se mi už neotevřel, fakt nevím co dál. Když jezdím sám, tak sem tam někoho vyzvu přes X, ale to je všechno. Když se koukám do menu, tak tam jsou nabídky závodů, ale za poplatek. No nekupoval jsem hru, abych platil za to, že ji můžu hrát. Můžou tu hru hrát ve dvou přes dva ovladače? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu