Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rada - Nefunkční Xbox 360


Martin2412

Recommended Posts

Ahoj,

cca před rokem a čtvrt jsem si kupoval cracklý (Jtag) Xbox360 (Corona). Xbox mi občas zlobil (sekal se uprostřed hry, hrozně dlouho se zapínal, atd.), toto jsem vyřešil rozebráním a přepastováním procesoru. Nicméně, cca před 14 dny mi začal zlobit znovu, tak jsem to nechal být, ale po pár dnech se mi po zapnutí objevila chybová hláška a červený kruh u tlačítka zapnutí. Zjistil jsem, že byl vadný pevný disk, ten jsem odpojil a dal místo něj jiný, Xbox se zapnul v pohodě, ale poté, co jsem chtěl znovu zprovoznit Auroru se mi ukázalo, že vnitřní paměť není naformátovaná. Jelikož jsem nechtěl přijít o savy, nechtělo se mi jí formátovat, tak jsem zkusil nahrát Auroru i tak a vytáhnout aspoň savy. Jenomže poté co jsem nahrál Auroru se mi už Xbox nezapnul, při mačkání, jak vypínače, tak i vysouvacího tlačítka pro mechaniku se ozve pípnutí, ale Xbox nic nedělá, nezapne se, ani se neroztočí větráček. Zkoušel jsem Xbox rozebrat a zjistit, zdali není něco odpálené, ale zběžným pohledem nic nevidím. Dovedl by mi někdo poradit, co s tím? Případně na koho se obrátit, kdo by se mi na to podíval a za nějakou rozumnou cenu případně opravil? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu