Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

úpravy RGH 2 xbox360-Levnější než konkurence


jakub999

Recommended Posts

Dobrý den 
Nabízím na dohodě úpravy Vaší konzole
Typů: Fatové konzole(Jasper,Falcon),Slim konzole a Slim E. 
xbox360.
Na RGH2 

Výhody:Hrání zdarma bez mechaniky,pouze přetažení na disk,emulace PS1 a jiných emulátorů, uživatelské menu,řízení otáček xboxu monitorování teplot.Lze vložit neoriginální disk 2,5,všechny programy po dohodě lze nahrát do Vaší konzole,lze i poslat obrázky.
Tento inzerát platí do smazání. 

Nevýhody:Nelze hrát online

Poskytnu podporu pro nastavení xboxu360
 
Jrunner.thumb.jpg.47345e00485c184b7bdc123bf22847cb.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Dobrý den,

Cena rgh je maximálně 15 00 kč. 

Zda máte zájem tak mě kontaktujte a domluvíme se,

Hlavně potřebuji datum výroby konzole a popřípadě zda to je 9,6A nebo 10,83A .

Tot všechno najdete na zadní straně xboxu vedle napájení

Zda máte dotazy stačí buď prozvonit tel:725506335.

S pozdravem J.Svoboda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

záleží to na Vás,ale lidi mi to posílali i s Moravy.

Je dobré to dát jako křehké a pojistit to třeba do 5000 kč. Myslím si,že si na to dají pozor.

Hlavně zda budete mít zájem tak hlavně mi pošlete štítek.Potřebuji zkontrolovat konzoli zda tam není za potřeba postfix zatím mi nedorazili.

Přeji hezký večer.

S pozdravem J.Svoboda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...
  • 2 months later...
před 1 hodinou, basildon napsal:

Jestli máš RGH úpravu je třeba hru odemknout programem XM360.

 

Vyzkoušel jsem i kopírovat hru a program na stejný disk, ale nevidí to žádný XBLA k odemčení.

Před hodinou, basildon napsal:

Hra se zřejmě tváří jako Demo a aby byla Plná verze,je třeba ji odemknout, aspoň myslím.

Koukni na YT nebo použij Google

 

Tam jsem hledal, ale zatím jsem našel jen vlákna kde bylo nahrané demo přímo do konzole a potom odemčeno. Nenašel jsem variantu, kdy je konzole upravená a tzn. bez přístupu Live. 

Když by se dala uložit hra přímo do systemu Xboxu(jako se ukládají DEMA), tak by bylo vyřešeno. 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nevím jestli ti rozumím nebo se nějak nechápeme.

Ty máš staženou z netu hru Minecraft XBLA verzi která potřebuje odemknout aby byla plná verze a ne demo?

Nebo to máš nějakou diskovou verzi na DVD?

To odemknutí se myslím dělá na PC spustis program XM360, nactes XBLA hru a dáš odemknout, a odemcenou pak nakopirujes do Xboxu

Aspoň takhle by to dle mě mělo fungovat

Nemám už Xbox s RGH několik let, takže si to už dobře nepamatuju

Na YT je plno návodu na Minecraft a nebo si stáhni z netu ověřenou a funkční kopii Minecraftu

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, basildon napsal:

Nevím jestli ti rozumím nebo se nějak nechápeme.

Ty máš staženou z netu hru Minecraft XBLA verzi která potřebuje odemknout aby byla plná verze a ne demo?

Nebo to máš nějakou diskovou verzi na DVD?

To odemknutí se myslím dělá na PC spustis program XM360, nactes XBLA hru a dáš odemknout, a odemcenou pak nakopirujes do Xboxu

Aspoň takhle by to dle mě mělo fungovat

Nemám už Xbox s RGH několik let, takže si to už dobře nepamatuju

Na YT je plno návodu na Minecraft a nebo si stáhni z netu ověřenou a funkční kopii Minecraftu

 

 

Na jednom boxu byla stažená demo verze a potom byl box upraveny na RGH. Tam je to v pohodě a programek to odemkne. Na druhém boxu nebylo stažené demo a teď když tam nahraju staženou verzi z netu, tak už to ten program nevidí a neodemkne to. Vypadá to, že umí odemknout jen demo stažené z xbox live.

No každopadně děkuji za reakci 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry,

Konvertovaní, práce na discích a podobné maličkosti jsem už dal, ale je to stále téma které mne zajímá jen okrajově(když přijde nějaké dítě) a nečetl jsem nic o adresářové struktuře. Jen postupuju logicky a někdy se prostě zaseknu a pak se vydám na podobná fóra. YT, Google a fóra jsou nacpaná zaručeným postupem. Bohužel jen pár procent je skutečně dobrá rada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu