Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 PRO, freezing Zvuku/Videa, velmi pomalé menu


nettopeer

Otázka

Zdravím, měl bych jeden technický dotaz... Zvuk i video se mi začalo ve hrách náhodně sekat (např Dying light, Batman Arkham knight), některé dialogy se mi např. nepřehrávají vůbec. PSko (PRO) je celkově pomalejší i v menu. Je v provozu od Vánoc. Přeinstaloval jsem nový system software, ale vypadá to že závada přetrvává. Předpokládám , že to zaprášené uvnitř nebude, ba naopakje divné, že už jsem ani dlouho neslyšel větrák hučet, pokud se teda ještě točí :) Mohu provést nějakou diagnostiku třeba HDD ? Nebo hned reklamovat, a doufat že najdou závadu a že mi za měsíc nevrátí PSko ve stejném stavu ? Děkuji za jakékoli tipy a rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

v psku zadna diagnostika hdd neni, zda se toci vetrak poznas zda horkej vzduch fouka z  pska nebo je jen rozhavene na 150°C 😉 zkusil bych testnout vic her, nejlepe nejake poradne narocne na grafiku a pak reklamovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kdyby se netocil vetrak, tak ti to vyhodi hlasku, ze se psko prehriva a vypne se. Jedine muzes zkusit dat rebuild database, to je neco jako obdoba defragmentace disku u pc. Pri zapinani psko podrz zapinaci tlacitko na konzoli, dokud konzole po druhe pipne a tim se dostanes do safe modu a tam dej rebuild database. Bacha at se neprikliknes na neco jineho, to by sis klidne moch vymazat celou konzoli.

 

EDIT: Dela to u her jen ktere mas na CD nebo i u stazenych ? Jeste bych zkusil treba vymenit HDMI kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 3 hodinami, Manoust napsal:

Kdyby se netocil vetrak, tak ti to vyhodi hlasku, ze se psko prehriva a vypne se. Jedine muzes zkusit dat rebuild database, to je neco jako obdoba defragmentace disku u pc. Pri zapinani psko podrz zapinaci tlacitko na konzoli, dokud konzole po druhe pipne a tim se dostanes do safe modu a tam dej rebuild database. Bacha at se neprikliknes na neco jineho, to by sis klidne moch vymazat celou konzoli.

Rebuild database jsem dával ještě před obnovením do továrního nastavení, a reinstallem softwaru a nepomohlo to, teď tam mám jednu hru, tak už to asi zkoušet nemusím, mě stačí když vidím, jak se to zasekává i v menu :(

Děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu