Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Last of US Part 2 - Collector's Edition


Recommended Posts

https://www.originalky.cz/the-last-of-us-part-ii-collectors-edition-ps4-p115260/

Originálky mají zpět v nabídce sběratelku, pokud tu je někdo, kdo ještě nemá objednáno (což pochybuju, že z nás honičů někdo nemá objednáno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak tu máme unboxing sběratelky :-))))))))))))))))))))), mrkněte a pište názory.

Balení je dost bohaté, ale upřímně...soška mohla dopadnout lépe. Ellie mi přijde v obličeji jako socha Madony na modlitebním oltáři v kostele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako celek to vypadá hezky, i krabice a způsob zabalení je reprezentativní. Odznaky krásné, steelbook se mi taky líbí, poděkování týmu hezké, artbook standard (škoda, že není větší) , náramek (zvlášť ty odhalené strany) vypadá docela levně, samolepky asi není třeba komentovat. Socha je kategorie sama o sobě. Chtělo by to vyměnit kytaru, komplet přebarvit a dodělat textury a vegetaci. Velká, ale působí na mě docela hračkoidně. Pohrál bych si s ní v dílně, ale zatím nic moc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Co me na tom videu zaujalo vic nez unbox bylo, ze ten unboxer ma na prave ruce jen 4 prsty, vsimli jste si? A z ukazovacku ma palec 🤔🤔 Asi nesikovnej drevorubec 😉

Jinak soska je teda hrozna 🙈 Kdyby aspon Ellie bojovala s nejakym zombikem 🙏🏼 To hrani na kytaru je snad nejnudnejsi vec na cely hre 😔 Sberatelka k jednicce byla mnohem hezci 🤷🏼‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to zelenáčoj pizdoj změnila u speciálky tuším předevčírem. Z rezervováno na zajišťujeme/budeme vás kontaktovat. Tak sem si k nim volal a prý akorát probíhá fakturace u mé objednávky a dneska ji odešlou. Kdyžtak si tam zkus taky brnknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu