Jump to content
  • 0
Kra tos

Ps4 ochrana svého PSN

Question

Zdravim ,

Koupil jsem si ps4 pro .

Mam 2 učty ktere použivám. Na obou cca 80 her tak chci předejit ztrátě nebo krmeni piavic co potaji použivají muj učet .

Nastolím situaci . 

Od známého jsem zakoupil ps4 . dostal jsem k účtu heslo . ale email zustal puvodní , tudiž jeho.

Cca pul roku zpátky jsem změnil email na ps4 webu na svuj vlastní. ( samozřejmě že tato změna se musela objevit ve schránce puvodního majitele ) i přesto dodnes vše funguje jak má. Emaily a nabidky ohlášeni .. Cokoliv z ps už choďí pouze na muj email . 

Ale k věci . 

Trochu mi přijde matoucí že jsem při zapnutí ps4 zaznamenal v horní obrazovce zprávu " uživatel xxxx se přihlásil do systému ps4 " 

Nejsem si jistý 100% ale mám za to že předtím se tato zprává nezobrazovala . teď se též neukazuje . ale stejně..

má otázka zní : myslíte že někdo použivá muj učet ? 

Na učtu je změněno už pul roku 

- heslo

- email

- nastavení platebnich metod

- a ještě mam dvou fázové ověření sms kodu na

své tel. Čislo 

Ale jestli někdo použival učet na jiné konzoli ještě před tím než jsem ji zakoupil . tak možná mu učet stále jde ( v offline bez ps store login )

můj další dotaz zní , v připadě že někdo učet použivá , dá se odhlásit všechny učty ? Zobrazit si nějaký seznam připojených konzolí a odhlásit je ? Aby se museli přihlásit . ( pak by je to z duvodu dvoufázového ověření nepustilo dál )

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet