Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox Series


tofi

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Jako vnitrni usporadani dost cool. ty vymenne ssd karty jiz min cool(cti kurna draha sranda). o vykon pska moc nejde. zalezi kde budou jake hry a to rozhodne. MS palec nahoru zatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ceny nastavil MS skvěle. 12,5 tis. na silnější stroj je cena, která tolik nezabolí. Kdyby ty ceny převíšili 14-15 tis. tak bychom asi nadávali.

To Sko je náhodou za mě dobrej cenovej ekvivalent pro rodiny a hráče, které nechtějí tolik investovat. Předplatí si Gamepass a hrajou do pozrání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Přesně jak říká KaKamel 😁

Ceny jsou dobře nastavené, Xkova verze pro hráče s 4k TV a ta Skova ideální pro GamePassUltimate ve kterém bude i EA Play, takže za nějaké 3000 navíc máš Xbox s 200+- hrama na 3 roky zajištěný a bez starostí.

A vzhledově se mi obě verze líbí a osobně půjdu do Xkove verze, jelikož teď mám doma Xbox S,tak si o hodně výkonově polepším, ale počkám na příští rok až vychytají "mouchy" 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvidime, ale ja myslim ze je to dost realny, nekdo chce plny vykon ale mechaniku nepotrebuje, proste mu vyhovuje all digi, navic to tak ma i sony ps5 a ps5alldigi,

dava to smysl i cenove, osobne to vidim takto a bude to kompletni pokryti cenovych hladin:

XsX 499$ ~ PS5

XsV 399$ ~ PS5-DigiEdition

tXsS 299$

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To by bylo super pokud by vydali plnotučnou verzi X verze bez mechaniky, to bych ji určitě koupil, jelikož já mám jen digi verze her, jsem lenivý měnit a strkat kolca do mechaniky 😁

A ještě lepší by bylo, pokud by tam dali místo mechaniky větší ssd disk ☝️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

No pokud by chtěli zrušit bazar her na kolcách, tak by stačilo aby disky měly stejné omezení jako hry stažené a obsahovaly kód, takže jedna instalace na jeden účet a konec, tím by se jim možná zvětšily zisky a nebo povolili třeba max 2-3 instalace, nebo kdyby aspoň zlevnili hry pro stahování oproti DVD, protože já nechápu, proč mám platit za staženou hru kolikrát 2-3x víc než za hru na DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu