Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nelze "koupit" v rámci Games with Gold hru pro Xbox 360


Saddako

Otázka

Mám platné předplatné pro XBox Live, mám přidanou funkční kreditní kartu a mám dokonce i peníze v kreditu. Hry pro Xbox One lze normálně kupovat.

V rámci GwG můžu alokovat a stáhnout hry pro Xbox One, ale při pokusu o zakoupení (resp. získání) hry zpětně kompatibilní se ukáže nic neříkající hláška:

1628452981_Snmekobrazovky2020-01-20v0_25_50.thumb.png.d289b4eaef039af0084259ccd6cfad4d.png

Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Ten problém mám už asi s posledními 3-4 hrami pro Xbox 360.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Narazil jsem na stejný problém. 3-4 hry jsem tak měl, ale ta poslední už byla v pohodě. Napadlo mě jestli tam není nějaký problém s 3Dsecure při schvalování platby (např. Revolut používá takový, se kterým mi jednu dobu nešlo platit ani na některých platebních bránách). Jinak jsem je získával přes web.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Od února mám stejný problém.Řeším to přepnutím regionu na Anglii (United Kingdom).Zapnu konzoli-setting-system-language a location-změním položku language a location na United Kingdom a dám restart now.Po restartu se přihlásím ke svému účtu a "zakoupím"(získám zdarma) si hry z goldu na 360 či původního xboxu.Přepnu language a location zpět na Českou republiku a restartuji.Snad to někomu pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 6 hodinami, jirik napsal:

Jestli on nebude problem v tom, v ktere zemi sis registroval ucet. 

No kde by si asi registroval ucet. To jsou zase plky.

Dela me to taky cca od zacatku roku. A ano pouze na Xboxu. Klasicky pres prihlaseni v PC to jde v pohode. Teda trochu dele to trva. Na podporu jsem psal jiz z kraje, kdy se tento problem zacal vyskytovat a bohuzel na nic nikdo neprisel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 2 hodinami, jirik napsal:

Plky to nejsou. Pokud nekdo registroval ucet jeste v dobe Xbox360 treba v USA, tak muze mit problem se stahovanim her ze zpetne.

TJ sice super, ale proc v tom hledat zase neco jineho.

Ja jsem si zakoupil Xbox v CZ, registroval jsem ho v CZ, nikdy jsem neprepinal region, IP adresu mam verejnou a stale stejnou, nikdy jsem nemenil banku a kartu mam stale stejnou. A prestalo to jit z niceho nic zacatkem roku a pouze pro hry Xbox360. A uz jim ani na support nepisu. Je to samej indickej inzenyr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu