Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ÚČTY A PS+


LDjNEO

Recommended Posts

Zdravím,

Měl bych na vás dotaz ohledně PS + a věková kategorie. 

Synovi jsem koupil PS 4. Založil jsem si rodičovský účet a přidal syna jako dítě. Zadal jsem při registraci, že mu je 10 let. Mám k tomu je PS Plus. Bohužel jsem nevěděl, že licenci mám zadat na hlavní(můj) účet a zadal je synovi na účet. Pak jsem zjistil, že jelikož tam je věkové omezení( věk se nedá změnit), tak asi bude vidět hry jen do 10 let. Což bude na prd. A proč tedy je v nastavení dítěte menu AGE LEVER FOR GAMES? (zadal jsem bez omezení)

Takže co teď? PS+ asi nejde v rámci rodiny převést na hlavní účet, že? Na lince PS mi řekli, že to nejde. 

Je řešení, že založím nové dítě, kde mu dám, že mu je 16 let(alespoň).. Ale o PS+ jsem přišel. Tedy jen pro věk 10 let.

Koupit nové PS+ a zadat ho na můj hlavní účet a bude ho pak vidět i syn? Když tam už má jedno aktivní? 

Funguje to tedy tak, že já si koupím PS+ na hlavní účet a vysdlím celé rodině? A oni dle věku uvidí ty správné hry?

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, je to tu řešené milionkrát... ps+ nepřevedeš, ale když nastavíš ten učet kde je ps+ v konzoli jako primární tak všechny učty v konzoli mohou využívat ps+ a jen založ synovi new učet a dej rovnou že mu je 18 , protože je to píč...na a skoro vše je 18+ ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na synově účtu kde je aktivováno PS+ nastav konzoli jako primární, pak se přihlas na svůj účet a uvidíš které výhody PS+ můžeš využívat, stejně už jsi to aktivoval, tak není co ztratit, nastavení konzole jako primární je možné pro více účtů, otázkou tedy je které využití výhod PS+ je možné na tvém účtu, bohužel syn nekoupí hry s věkovým omezením ani v rámi slev pro PS+ ani si tyto hry nestáhne v rámci nabídky zdarma..., PS+ nelze převést ani nelze změnit věk na účtu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
V 4. 2. 2020 at 16:15, Kinimod84 napsal:

čau, je to tu řešené milionkrát... ps+ nepřevedeš, ale když nastavíš ten učet kde je ps+ v konzoli jako primární tak všechny učty v konzoli mohou využívat ps+ a jen založ synovi new učet a dej rovnou že mu je 18 , protože je to píč...na a skoro vše je 18+ ...

Ahoj, díky za radu a udělal jsem to dle rady a vypadá to, že to tak funguje. 

Ještě se optám. Udělal jsem synovi nový účet. (kde se zadává Online ID a Real Name.) To jsem řádně vyplnil. 

Když pak přehlašuji uživatele, tak vidím jeho "avatar" a Real Name. Chtěl bych, aby se zobrazoval Online ID. 

Lze to nějak nastavit?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu