Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ghost of Tsushima - Collector's Edition


Recommended Posts

Jednu můžu nechat na vyzvednutí v Pardubicích.

Jinak když sem vyzvedával u PCE u jrc, tak sem si mohl vybrat v krabici ze dvou edic. Jedna měla rozmlácený roh a druhá v pohodě. Lituju toho, kdo si půjde vyzvednout tu druhou. Sem rád, že sem oželil oběd a jel vyzvednout, jinak bych byl nasranej. Nechápu, že se nenaučí balit edice s vystýlkou, ale né, oni vše budou dávat na těsno do krabice, pak s tím řidit ppl bouchne a máme tu ty krásně poničené edice, které pak nikdo nechce a dávají je do slev.

V tomhle ohledu, přes pár negativních zkušeností lituji prodavače...Přijít na prodejnu, potkat pomlácenou edici a říct, že si to nevezmu a přidělávat jim práci...Nemilé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To stejné jsem měl i já. Taky to nechápu. Teda ten jejich systém balení. Já posílám taky zásilky a měl jsem za 15let 1 reklamaci. A od té doby ani jednu. Vždy balíky dorazily obité a poničené, ale obsah byl netknutý. 

 

Já už zakoupil sběratelku od Mandaze. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu