Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypinání ps4 pro


Lenciss

Otázka

Čuus

mám takový problém, psko se mi samo z ničeho nic vypne, toto vypínání doprovází pípnutí. A další problém je v tom, že se mi to děje jen při call of duty war zone. Když se vypne, trvá několik sekund, než zpátky naskočí, když už se tedy rozhýbe tak mi vyskočí tabulka s tím, abych psko nevypínal a že se samo restartuje... Po restartu vyskočí další tabulka a to s tím, že psko bylo špatně vypnuté. Nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj pokud se to děje jen u COD a u jiných her je to v pohodě,tak zkus  hru smazat a znovu nainstalovat.

Pokud by se to začalo dít i u jiných her ,může být v perdeli zdroj, ventilátor, HDMI kabel nebo jádro. HW problém. Pak reklamace. (je to jen můj skromný názor, nejsem odborník)

Taky je dobré mít PS4 volně a ne ze všech stran skoro bez možnosti odvětrávání ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu