Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s HDD


epoxor

Recommended Posts

Dobrý den,

potřeboval bych radu ohledně flashnutého xboxu 360. Xbox byl cca pred 3 lety flashnut, normalne vse fungovalo na Freestyle 3. Nekolik let jen lezel ve skrini, nic se s nim nestalo, nikde nespadnul. Po dlouhe dobe jsem se ho pokusil spustit a místo freestyle modu mi nabehnul original xbox "mod". Mam 250 GB interni disk originalni, ktery kdyz dam settings->storage tak je u disku napsáno Unformatted. Disk jsem naformatoval, pres XeX menu jsem nahral freestyle a pres dashlaunch jsem nastavil vychozi freestyle. Freestyle se normalne nacita, vse funguje. Nakopiroval jsem hry, vypnul a zapnul Xbox a znovu chyba ->vychozi mod s chybovou hlaskou Update requiered.

 

Nevite nekde kde by mohla byt chyba?? Dik za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Máš starý dashboard, aktualizuj dle návodu a místo Freestyle 3 si dej Auroru.

Freestyle je starý a neaktuální, už byla ukončena podpora a místo něj je teď Aurora, poslední verze Aurory je tuším 0.7 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu