Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSN a +. SK/CZ nováčik


Michal Grman

Recommended Posts

Dobrý deň , Kupil som deťom PS4 pro .  vytvoril som účet ešte dávnejšie v CZ  .  teraz po čase a nastal jeden problém s hrami .

1/ ked mám nastavený region (country na CZ ) viem nakupovať  hry na CZ store v korunách ( to nieje problém ked platím kartou )

    problém nastane ked chcem hrať online teda multiplayer (battlfront 2) v hre mi ukáže že nie som online !!

2/ ak nastavím na konzole  SK country  tak potom v hre mi už funguje multiplayer  ( ale neviem nakupovať zas v CZ store ) 

je možné to zmeniť aby to fungovalo v SK .. 

preto neviem aký si mám teda kupiť pass na rok v PS+    ( CZ alebo SK ) 

 

dakujem za radu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten region prepínam priamo na konzole , idem do PS store a dole v nastavení vyberiem country cz alebo sk .  

ak dám CZ  viem nakupovať aj hry ukazuje mi pri nich košík a aj cenu ,  vzapetí ale neviem spustiť battlefront 2 multiplayer . 

ked v tom istom nastavení na konzole prepnem county region na Sk.  funguje multiplayer ale neviem nakupovať ( nieje zobrazený košík a ani cena )

PS: niečo som sa dočítal na internete že ked sa prihlasujem google učtom a mám konto na EA  v sk lokalizací , tak play station mi nevie pustiť hru v multiplayer lebo som zas v konte na PS store CZ .

ani ma nenapadlo že ked človek má konto PS v CZ , nieje možné hrat hry EA  s kontom ktoré je lokalizované v SK ( pretože sa prihlasujem všade s google kontom )

si tak 

PS1: idem to skúsiť aj na iních hráh 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nemám PS+ a zatial mi ide multiplayer na Battlefront 2 ..  

PS: a ani neviem aký PS+ kupiť.  či teda SK  kedže mi to beží na  nastavení SK country , 

a vždy ked si budem chcieť niečo kupiť tak len prepnem v nastavení na CZ a hotovo .. kupoval som to len teraz pre deti tak dočasne to asi nebude vadiť . 

PS2: objednal som aj HAma speedshoot ultimate , lebo jednoducho neviem hrať fps DS4 . máte skúsenosti .

Ďakujem 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu