Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s "dětským" účtem, který nejsem schopen vyřešit


Dammy

Otázka

Prosím pomoc!

Před nějakou dobou jsem si normálně založil PSN účet (Arrow17), kde se mi ukládají všechny hry, kde mohu stahovat ze Storu, přidávat přátele a podobně. Bohužel jsem účet založil jako dětský, tím pádem jsem musel vytvořit navíc falešný účet jakoby „mého otce“ (Pavel55), aby mě to pustilo dál, takže mám až doteď dva účty na jedné konzoli PS4, které oba ovládám já.

Zkoušel jsem se přes falešný tátův účet (Pavel55) přihlásit a ,,jeho“ (ačkoliv vlastně můj) účet odebrat – nešlo to. Zkoušel jsem dokonce i přihlášení na Arrow17 účet a odebrání rodinného účastníka (family manager), bohužel nic z toho nefungovalo, a tak musím pořád číst omezení, která mi kvůli nízkému věku vyskakují v různých hrách – ačkoliv při vytváření svého účtu jsem zadával věk vyšší a paradoxně oba účty patří mně, protože jinak by mě to dále zkrátka nepustilo – vysloveně se tam psalo „MUSÍŠ NEJDŘÍVE VYTVOŘIT ÚČET RODIČE, AŽ POTOM DÍTĚTE“.

Poradí mi někdo, jak tento problém vyřešit? Kde u ,,rodičovského účtu“ zadám, že chci dítě odebrat, případně jiným způsobem ponechat pouze první účet (Arrow17) a druhý odstranit, abych se zbavil všech těch protivných omezení? Jak postupovat?

19479455_PS4-FAMILYMANAGER.thumb.png.bc2140b81e8e0fc66702f4d9ac9eb17a.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Z dětského účtu nijak "dospělý" účet neuděláš (pokud ti na účtu není 18) - to se řídí věkem daného účtu, který změnit nelze.

Můžeš zkusit toto, ale nevím, zda je to aktuální: https://www.androidcentral.com/how-change-your-age-playstation-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu