Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox Game Pass Ultimate jak zrušit


bestom

Recommended Posts

Doběhla mě platnost  Xbox Game Pass Ultimate a nechci s tímto předplatným již pokračovat.Místo toho jsem zakoupil kód Xbox Live Gold,ten mě ale nejde vložit a hlásí to 

Platební metoda u existujícího předplatného byla odmítnuta a blokuje tento nákup. Na svém Xboxu přejděte do Nastavení. Nebo přejděte na web account.microsoft.com/services a tam tento problém vyřešte.

Může mě někdo prosím pomoci jak postupovat ? To předchozí předplatné Ultimate po mě stále chce peníze pro pokračování a nikde se mě nedaří najít jak to úplně zrušit.

děkuji

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Přihlaš se přes prohlížeč na MS účet a zruš předplatné nebo jeho automatické prodloužení.

Tohle dělám hned jakmile koupím nějaké předplatné, tak zruším jeho aut.prodlouzeni.

https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4522164/microsoft-account-how-to-cancel-your-subscription

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

No a máš vůbec na svém účtu přiřazenou kartu ma placení nebo jinou metodu placení? Myslím že v tom bude problém podle toho co ti to píše za chybu, chce ti to strhnout peníze za GPU ale nemáš tam jak zaplatit a proto to bloklo vše 🤔

Takže bys měl jít na tu adresu co to píše a vybrat metodu placení

Jinak zkus napsat na podporu, třeba ten problém vyřeší rychle a bez problémů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

No a to je asi ta chyba, jelikož si to nezrušil před vypršením ale až po něm a oni chtějí prachy, tudíž se to bloklo.

Měl si u toho předplatného zrušit automatické obnovení předplatného po aktivaci.

Já když koupím Gold, GamePass nebo Game Pass Ultimate tak hned u toho vypnu automatické obnovení po vypršení předplatného a mám klid.

Zkus napsat na podporu, třeba to oni umí vyrušit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu