Jump to content

Xbox Game Pass Ultimate jak zrušit

bestom
 Share

Recommended Posts

Doběhla mě platnost  Xbox Game Pass Ultimate a nechci s tímto předplatným již pokračovat.Místo toho jsem zakoupil kód Xbox Live Gold,ten mě ale nejde vložit a hlásí to 

Platební metoda u existujícího předplatného byla odmítnuta a blokuje tento nákup. Na svém Xboxu přejděte do Nastavení. Nebo přejděte na web account.microsoft.com/services a tam tento problém vyřešte.

Může mě někdo prosím pomoci jak postupovat ? To předchozí předplatné Ultimate po mě stále chce peníze pro pokračování a nikde se mě nedaří najít jak to úplně zrušit.

děkuji

• Junior Moderators

Přihlaš se přes prohlížeč na MS účet a zruš předplatné nebo jeho automatické prodloužení.

Tohle dělám hned jakmile koupím nějaké předplatné, tak zruším jeho aut.prodlouzeni.

https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4522164/microsoft-account-how-to-cancel-your-subscription

• Junior Moderators

No a máš vůbec na svém účtu přiřazenou kartu ma placení nebo jinou metodu placení? Myslím že v tom bude problém podle toho co ti to píše za chybu, chce ti to strhnout peníze za GPU ale nemáš tam jak zaplatit a proto to bloklo vše 🤔

Takže bys měl jít na tu adresu co to píše a vybrat metodu placení

Jinak zkus napsat na podporu, třeba ten problém vyřeší rychle a bez problémů

• Junior Moderators

No a to je asi ta chyba, jelikož si to nezrušil před vypršením ale až po něm a oni chtějí prachy, tudíž se to bloklo.

Měl si u toho předplatného zrušit automatické obnovení předplatného po aktivaci.

Já když koupím Gold, GamePass nebo Game Pass Ultimate tak hned u toho vypnu automatické obnovení po vypršení předplatného a mám klid.

Zkus napsat na podporu, třeba to oni umí vyrušit.