Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Sekání her na xbox one s


Koudy03

Otázka

Ahoj,  mám problémy s xbox one S, už nevím kde bych se zeptal.

Když hraju, (nevím jestli jsem tak náročný, nebo ne) tak obraz není plynulý, takový trháný, víc to asi nepopíšu . Když se kouknu na YouTube na gameplay tak mi přijde že tu hru mají plynulejší, a to to hrají na stejné konzoli. 

Jedni mi říkali že je to škrablym CD diskem, další že je to TV, nebo že je zaprašená konzole, nebo něco s mechanikou nebo porucha z výroby. 
TV je nová 4k rozlišení LG, ale na xboxu mám nastavené pouze HD. Konzole je půl roku stará, je na ní 5 her. 

Nevíte čím to teda je? Stalo se to nikomu?

Doufám že z mého popisu se dá alespoň něco zjistit, předem moc děkuji za odpověď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mno moze to sposobovat viacej veci

bud je hra zamknuta na 30 fps a napriklad taky Gears5 sa ti moze zdat ako neplynuly obraz tzv ghosting

dalej to moze byt TV - Mas 100hz panel alebo 60hz?

Dalej to moze byt tym ze samotna hra pada pod 30 fps a moze sa to javit ako zpomaleny zaber.

dalej to moze byt nastavenim TV a HD obraz na xboxe. Mozno by si mal spustit xbox na 4k v nastaveni lebo moze bbyt ze niektore TV ktore su 4K si moc nerozumeju snizsim rozlisenim.

a posledna moznost moze byt zly HDMI kabel.

Pokial mas 4K TV pod 600 eur tak bude problem pravdepodobne v TV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • -1
  • Junior Moderators

A máš na TV zapnutý Game mod pro hraní?

Mi se sem tam hry tak sekají, hlavně graficky náročnější pasáže her, třeba Shadow of the Tomb Raider, ale to je tím, že prostě Sko nestíhá, má slabší HW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu