Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 Nekonečný load


g68

Otázka

Zdravím. Hraji starší hru Trurok na PS3. Už jsem blízko konce (za chvíli bude boj s hlavním záporákem), ale teď se mi stalo, že při postupu hrou se načítá další scéna (Load), trvá to dlouho a stejně nakonec ten load zamrzne (animační ikona se zastaví, až do té doby je slyšet, že mechanika vystavuje hlavu). Na disku není žádný zjevný škrábanec až na pár opravdu malých teček. Přesto jsem disk přeleštil, optiku očistil. Nepomohlo. Projel jsem znovu úroveň před inkriminovanou scénou, nepomohlo. Zaseklo se to na stejném místě. O bug asi nepůjde, nevygooglil jsem nic, co by tomu nasvědčovalo. Už z principu bych rád hru dohrál. Jedná se o nijak drahý bazarový titul, lehce k sehnání. Ptám se tedy - nakolik je pravděpodobné, že jde o fyzickou chybu nosiče? Pokud bych koupil znovu hru (nosič), bude hra akceptovat můj dosavadní progress nebo bych ji musel hrát celou znovu ? Díky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu