Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, před pár měsíci jsem si zakoupil novou televizi Samsung "55, bohužel po velice krátké chvíli v ní začalo jakoby praskat. A to velice hlasitě, je to velmi otravné a u výrobku za 16 tisíc korun si nepředstavuji, že po několika týdnech užívání se objeví vada, jež brání bezproblémovému používání. Děje se to při zapnuté i vypnuté TV. Pročítal jsem všechny ty internety, dokonce jsem volal na podporu, kde mi řekli, že praskání není závadou, ale jedná se o rozpínání a smršťování materiálu, který se zahřívá od zdroje. Máte někdo podobnou zkušenost? Stojí za to uvažovat o reklamaci?

Ještě dodám, že televizi mám postavenou u okna, nevím, jestli na to může mít vliv i tato skutečnost. 

Link to post
Share on other sites

Přijde mi to jako normální věc. Šasi TV jsou z plastu a při zahřátí dochází k rozpínání a smršťování v nepatrném poměru, takže TV si přirozeně sem tam lupne. Pokud ti na telku od okna svítí sluníčko, tak to taky není uplně dobrá věc, sluneční svit ti může po čase krásně vyšisovat barvu či v extrémníém případě poškodit nepatrně plast.

Každopádně reklamaci ti na lupání TV neuznají. Z mé zkušenosti po pár hodinách hraní a vypnutí TV to prostě sem tam lupne. Záleží také jak třeba ve výrobě dotáhli šroubky. Být tebou bych tomu nevěnoval pozornost, určitě ti nebrání užívání okolnost občasného zapraskání.

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy