Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox Series X vs. Xbox One X


Martinoslav

Recommended Posts

Musím říct ze je v tom peknej bordel...ja když jsem objednaval v JRC tak asi minutu po tom co to šlo objednat ale objednávku jsem nezaplatil dopředu , napsal jsem na podporu a tam mi odepsali ze pokud chci konzoli tak ať objednam znovu a zaplatím ze upřednostňují platby. Tak jsem to udelal a dnes jsem měl možnost odebrat obě dvě konzole. Tu druhou jsem pustil kolegovi. Těžko říct jakej byl klic při vyřizování. Každopádně na podporu se dalo jen napsat a nekolikrat mi odpověděli ze se na mě nedostane ze byla velká poptávka a ze se SONY pořad jednají o kusech, ja na to ze nemám objednáno PS5 ale Xbox ...ani neuměli hledat v systému podle čísla objednávky. No teď už je to jedno konzoli mám doma😎.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jako je neskutečnej bordel, žádnej obchod nic neví... Pak napiš jak se Ti xbox líbí. Jinak pripomenuti, odedneska je v gejpassu i ea acces. tedy napriklad star wars jedi fallen order nebomass effect andromeda. takze se to vyplati jeste o kus vice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele je to pecka zkoušel jsem narychlo CRYSIS remastered a staré konzoli X se hra z menu nahrávala něco přes minutu... a tato mašinka to zvládla něco kolem 8 sekund. Totálně tichá a z větráku vycházel trochu teplej vzduch. Ještě instaluju GOW5 a pozítří si jdu pro nový call of duty tak potom dam vědět jak vypadají hry optimalizované přímo na next-gen. Jinak to hraju na LG 150cm úhlopříčka 4K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

@mirai_trunks přesně tak, mám GamePass Ultimate a EA Play je nyní součástí passu, za mě pecka, stahuju Jedi a Battlefield V a večer si snad zahraju 😂

Jako MS ten jejich sockapass ultimate dotáhl k dokonalosti a jsem rád že ho mám zaplacený až do října 2023, takže 3 roky bude co hrát 😁

A příští rok pořídím nový Xbox Series X

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
před 23 minutami, zzepto.x7 napsal:

Chcete nekdo zalozit skupinku na nakup 3 month gamepass (alza)? Kdyz nas bude 7 tak to vychazi na 600kc

Přesně jak píše @mirai_trunks kup Gold na rok max na 3 roky, dá se sehnat rok Goldu do 1000Kč a většinou nabízí GP Ultimate za 26Kč na první měsíc, kterým ten Gold upgradujes na GP Ultimate na celou dobu trvání cos koupil Gold, takže té ve finále vyjede rok GPU na 1000 (3000 na 3 roky) a ne 3 měsíce za 600 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu