Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox Series X vs. Xbox One X


Martinoslav

Recommended Posts

  • Junior Moderators

a tedy ta myšlenka je vtom, že místo draheho intetniho nvme bys koupil stejne drahe externi a mel tretinovou rychlost? porad merozumim. gen2 je up to 20Gb/s. v realite to je tedy aktualne o dost mene. Ale souhlas. kdyz jiz delam konzoli co bude minimalne na 5 let narval bych tam top veci. akorat pak nemuzeme cekat 13k cenovku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

USB 3.2, released in September 2017, replaces the USB 3.1 standard. It preserves existing USB 3.1 SuperSpeed and SuperSpeed+ data modes and introduces two new SuperSpeed+ transfer modes over the USB-C connector using two-lane operation, with data rates of 10 and 20 Gbit/s (1250 and 2500 MB/s).

https://en.m.wikipedia.org/wiki/USB_3.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 11. 2020 at 11:51, vochomurka napsal:

V nastavení můžu pro digitální výstup nastavit buď Automaticky nebo PCM. Ani jedna volba neposílá 5.1. Asi to ještě otestuju ať to mám jisté

Tak jsem to zkusil a nic. Zkusil jsem všechny kombinace jak v xboxu (už v novém - XSX), tak v televizi, ale pořád to není opravdové 5.1. Takže asi smůla, bez receiveru to nepůjde. A nebo opravdu seženu nějaký HDMI splitter, který mi oddělí zvuk z kabelu z xboxu a ten povedu do kina, jako jsem to měl na starém xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 12. 2020 at 15:56, valis1 napsal:

co máš za TV? a do čeho to chceš dostat?

TV - LG 47LW4500
kino - Samsung HT-C330

Informace, které jsem našel říkají, že optický výstup na TV posílá ven AC3 - dolby digital. Pro kino jsem nenašel informaci, co akceptuje přes SPDIF, ale z logiky věci předpokládám, že také minimálně dolby digital. Takže otázka asi je nastavení xboxu, aby přes HDMI posílal zvuk ve formátu dolby digital. Potom by to snad mělo projít přes televizi bez úpravy do kina a mělo by to být v 5.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nemuselo, je to hrozne kostrbate reseni, a pres TV optiku funguje prenos max jen DD, a vetsinou ani to ne. Doporucuju pripojeni xbox -> kino -> tv, pokud to nejde, smir se stereem, oproti DD o nic neprijdes, DD je jen takove “lepsi” stereo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Rozumim, ale i tak si myslim, ze by to byla vhodna varianta, byt treba ne ted tak rychle k dispozici. Mozna zainvestuj alespon do kvalitnich sluchatek, dostanes z nich lepsi zvukovy zazitek nez pres to, co resis ted 👍🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Dolby digital primichava do stereo kanalu zadni efekty. Neni to zadny zazrak ale da se to. Lepsi sluchatka ale udelaji vic parady. Na poradny zvuk to chce ale reciever s podporou minimalne DTS a 5.1 sloupove repro. Zajimave znejici sety se daji sehnat uz kolem 15ti tisic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu