Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox Series X vs. Xbox One X


Martinoslav

Recommended Posts

Je to znát v co se tyče grafiky tak hlavně mas 4K a co se tyče chodu tak krasne 60 snímku ... obecně starší hry na tom jedou lip a hlavně se to brutálně rychle nacita díky SSD disku. Třeba u Mafie Definition edition se konzole ani nezahreje a načtení hry trvá cca 5 sekund.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
V 22. 12. 2020 at 12:28, Umberto napsal:

Je to znát v co se tyče grafiky tak hlavně mas 4K a co se tyče chodu tak krasne 60 snímku ... obecně starší hry na tom jedou lip a hlavně se to brutálně rychle nacita díky SSD disku. Třeba u Mafie Definition edition se konzole ani nezahreje a načtení hry trvá cca 5 sekund.

+1, když už nic, tak ty načítací časy za to stojej, dost návykové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych přidal jednu věc a to nemožnost přehrávání 4K HDR filmů přes KODI. Zkoušel jsme to i přes jiný přehrávač a to samé. Má problém i s formátem Hevec 265 4K HDR. Ve full HD vše funkční. I na zahraničních fórech o tom dosti píší. No je to konzole plná chyb a osobně jsem z ní dosti nešťastný. Pokoušel jsme s i zprovoznit 4K na 120hz HDR i když to má televize podporuje byl to obrovský porod ( chyba televize) a výsledný obraz mě nenadchnul. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jo jo mam live ale call of duty mam na cd jo našel jsem typka co dal video na you tube ma to same asi to po updatu či co je take a někdo napsal že mam dat hru a hned zmačknout tlačitko home a hra mi pak jede nechapu co to je za chybu ale nenajede ani treba forza v game passu jen uvodni obrazovka a zase zamrznuti 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resite nejak prach na xsx. Vsiml jsem si, ze vetrak je po case zapraseny z vrchu. Stlaceny vzduch na vyfoukani moc pouzivat nechci. Stane se neco, kdyz bych ho z vrchu zkusil vysat vysavacem? Ale to asi nejak zajistit ventilator proti roztoceni co?

Ja vim je to blbost, ale ten prach me fakt sere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu