Jump to content

Xbox Series X vs. Xbox One X


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj, uvažuji, že bych prodal one x a pořídil si series x. Jen bych se chtěl zeptat na pár věcí. Když dám svoje Xko do továrního nastavení, savy z her, který jsem tam měl nainstalovaný, mi zůstanou i po novém přihlášení mého účtu na nové konzoli nebo se nevratně smažou? Dostal jsem k xboxu kód na Forzu, který jsem aktivoval, ale jelikož mě to nebavilo, tak jsem to po hodinovém hraní odinstaloval. Je možné tuto hru ještě například prodat i s tím xboxem, aby si jí mohl zahrát někdo jiný?Já už ji určitě nevyužiju. Díky

Link to post
Share on other sites

Zdar,

pokud měníš one x za jiné one x tak savy fungují. Pouze se přihlásíš svým účtem na nové konzoli. Jak to bude fungovat na series X ti nezodpoví asi nikdo, dokud nebude mít konzoli v ruce. Teoreticky by savy mohly zůstat, jenže není známé jak moc konzole mezi sebou budou herně kompatibilní. Z x360 ve zpětné kompatibilitě mě savy nefungovaly. Takže pokud to nevyzkoušíš tak těžko říct. Systém je pro obě konzole one x i series x stejnej, tak šance, že to půjde je poměrně vysoká.

No a tu forzu můžeš nainstalovat, ale pokud bys chtěl, aby novému majiteli fungovala, musel bys tam nechat i svůj účet. Takže pro uživatele, který se přihlásí pod svůj účet je Forza vázaná na tvůj účet nepoužitelná.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy