Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Připojení k zápasu


stream09

Otázka

Čau, chtěl bych se zeptat jestli někdo neměl podobný problém. Koupil jsem si po dlouhé době plusko a chtěl jsem si zahrát s kamarádem FIFU proti sobě. Jenomže když on nebo já ho pozvu do hry vyběhne hláška "Soupeř opustil zápas" ani se nedostaneme k výběru týmu. Psal jsem jak na podporu EA tak volal providerovi internetu (máme stejného poskytovatele) a vše by mělo být v pořádku. Od podpory EA jsem nedostal žádné funkční řešení.

Ještě bych chtěl dodat že hry jako NHL, UFC taktéž od EA nám proti sobě fungujou. Tento problém je ale pouze u fify.. 

Přáteláky s ostatníma kamarády fungujou i sezóny online nebo fut.

 

Předem díky za odpověď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jedná se o problém s NAT (tvůj NAT type a kamarádův NAT type) se spolu nekamarádí. Buď lze vyřešit tak, jak píše Sijůx nade mnou, případně si u providera nechat nastavit veřejnou IP adresu (většinou zpoplatněno), nebo to ochcat, a sice pustit si Týmovou hru online, nastavit si, že chceš ovládat všechny hráče, a tak stejně kamarád. Takhle to bude fungovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 7 hodinami, SAIXX napsal:

Díky zkusím a dám vědět. 

před 6 hodinami, perrek napsal:

jedná se o problém s NAT (tvůj NAT type a kamarádův NAT type) se spolu nekamarádí. Buď lze vyřešit tak, jak píše Sijůx nade mnou, případně si u providera nechat nastavit veřejnou IP adresu (většinou zpoplatněno), nebo to ochcat, a sice pustit si Týmovou hru online, nastavit si, že chceš ovládat všechny hráče, a tak stejně kamarád. Takhle to bude fungovat. 

Zajímavý je, že u ostatních her od EA to funguje jen u fify ne :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu