Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s pripojením ps3 na smart tv


Pepsi599

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Včera som kúpil ďalší kábel hdmi a stále nič, odpojil som všetko co bolo na hdmi a ostala mi iba ps3 zapojená v TV. Neviem ako to mam ďalej riešiť. Niekde som čítal ze smart tv samsung majú s tým problém ale už som to vyskúšal aj iné tv a stále vypisuje žiadny signál-skontrolujte pripojenia káblov a nastavenia vášho zdrojového zariadenia. 

IMG_20201115_104256.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

už jsem to psal na foru do diskuze na Tvůj dotaz...mi to samé začla dělat ps4-taky stejná hláška-žádný signál- ...dělal jsem podle rad vše možné a nemožné-všechny možnosti/7/ v nouzovém režimu.......dál jsem si na to netroufl a dal to do normálního servisu kde jsem byl vždy spokojen..samozřejmě po domluvě jestli to udělají a ještě týž den volali že je vadný interní disk...takže výměna a nahrání hlavního programu....a vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

otázkou je jestli se ta oprava  vyplatí.....mne konkrétně ta výměna interního disku stála 900 Kč disk/je to nějaký hybrid mezi normálním  a ssd diskem/velikost 500/ a 300  Kč práce....samozřejmě někdo podotkne že by si to udělal sám...ale já skutečně nejsem ajťák tak jsem volil opravnu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

...dneska mají lidé hroší kůži a ta rada je fajn ale asi to moc neklapne.....dcerka si tak koupila telefon po netu-poslala peníze a dostala prd...ani tu cihlu....šla na policii...vzali to...podvedených bylo hodně...zjistili kdo to dělá a i kde ty peníze jsou..a dcerka mezitím byla xkrát předvolána  na policii .....proběhl soud myslím že to bylo v Hradci Králové a.......soud zjistil že to konto na kterém ty peníze jsou není jeho a on tu osobu nezná-prostě blbost a soud mu to zbaštil-takže mými slovy-on z toho nic nemá-je to chudák bez majetku..takže se to celé nějak zahrálo do autu a dcerka se má/měla soudit s tím majitelem toho konta kterého sice na popud toho soudu oslovila s vrácením peněz/6000/ale majitel dělal mrtvého brouka...když si uvědomila že zase bude běhat po policii jak nějaký zločinec a kolik to stálo času a  tak to vzdala....a tak to tady funguje-viník je-peníze taky-policie koná- a  stejně je to celé k ničemu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Po včerajšku som si dnes kúpil ps3 slim a všetko ide ako má, všetko naskočilo na telke na prvýkrát. Aj keď je telka samsung smart-čítal som ze samsung s tým majú problém. Takže teraz mam doma dve konzoly jednu funkčnú a druhu na náhradné diely. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu