Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Network problém.


Jozin

Recommended Posts

Ahoj všichni kolegové 

Založil jsem nové téma protože, nechci zasírat to předchozí, to bych nebyl já kdybych neměl problém... nechal jsem si posílit k novému Xboxu internet (stávající poskytovatel jen silnější tarif) a s tím i nový modem (TP LINK Archer C6). Forza Horizon 4 mě začala dělat problémy, že vůbec nenachází žádné relace... při nastavení sítě v Xboxu to má problém s NAT. Buď je NAT zdvojený, to nejde vůbec, nebo při vypnutí UPnP sice není zdvojený, ale je přísný a já ho potřebuji mít open... Vypadá to jako kdyby bylo v cestě dva routery oba mají NAT A oba routují, v routeru jsem zkoušel dělat bridge, potom ho zkusit jako AP, všechny možné návody, protože na internetu toho je spousta a nejsem sám, ale vůbec nic nezabírá, není tady nějaký ajťák nebo nestalo se to někomu prosím? Na Xboxu jsem zkoušel natvrdo nastavit IP adresu masku i bránu a pak to do routeru dát do DMZ, aby byl úplně mimo NAT, ale stejně píše že je dvojitý NAT, což se zdá skoro jakoby nesmysl...

díky Joža

IMG_20201214_181158328.jpg

IMG_20201214_181446743.jpg

IMG_20201214_181557289.jpg

IMG-20201212-WA0002.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zkus mrknout tady https://support.xbox.com/cs-CZ/help/hardware-network/connect-network/xbox-one-nat-error

 

Ale myslím že se to kdysi tady řešilo a dotyčný musel kontaktovat svého poskytovatele aby měl NAT Open

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu