Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Tlačítko X jde ztuha/těžce zmáčknout


Bakvalán

Otázka

Dobrý den, mám nový ovladač na Xbox one za 1 600Kč. Myslel jsem si , že za tu přemrštěnou cenu s ním nebude žádný problém. Bohužel. Tlačítko X a tlačítko „ tři čárky" jdou zmáčknout ztuha. Když zmáčknu tlačítko X, tak se neposunuje přímo dolů, ale křivočarým pomalým pohybem. Když X mačkám rychle, tak se někdy uvolní a udělá to ten správný zvuk a posune se přímo dolů. Docela mě to vytáčí při hraní her. Je nějaký způsob jak ty tlačítka „uvolnit/rozpohybovat" ? Děkuji, přeji pěkný den . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
před 44 minutami, mirai_trunks napsal:

nebo to zkus vyklikat. ale spis reklamacka. rekl bych spatna dodavka plastu pod tlacitkem u vyrobce

Zajímavé je, že kdy mačkám to Xko rychle za sebou, tak to povolí a jede to normálně, ale po chvíli to zase ztuhne. Stejně jako ty tři čárky. Není to nic hrozného, tedy naštěstí tyto tlačítka nepoužívám tak moc , jako např. RB,LB ,které se mi porouchaly na minulém ovládači. Zkusím si na to zvyknout a časem to snad povolí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu