Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP nenačte menu


Endriko

Otázka

Zdravím,

mám PSP 3004, měl jsem 6.39 CFW a někdy, když jsem ho zapnul, tak svítila černá obrazovka a PSP se zase vyplo, většinou to naběhlo až do fáze, kdy se načítalo menu, ale nenačtelo se. Když se načetlo, tak když jsem spustil hru z paměťovky, tak při načítání (po objevení Playstation Portable loga) se to vyplo. Pak jsem zase měl sérii, že když už jsem se dostal do té hry, tak ta funguje bez problémů. Řešil jsem to, že jsem PSP dával jen do sleepu, ale stejně se mi někdy místo sleepu vyplo uplně a proces začal znovu, někdy se to vyplo hned, někdy se nenačetlo menu, někdy to šlo bez problemu, někdy se vyplo, když jsem spoustěl hru. Tak jsem nainstaloval 6.61 Infinity 2.0 LME a je to vesměs to samé. Zkoušel jsem formatovat pamětovku, bez baterky, formatovat flash1, VSH CPU GAME dat na 333/166. Na google psali nejčastěji, že je to něco s UMD mechanikou. Tak jsem zkoušel plugin noumd.prx ale ten zřejmě nefunguje na tak vysokém FW. Má někdo s něčím podobným zkušenost?. Někdy mi pomůže hard reset neboli (kostička, trojuhelnik, select a start), ale také to neni zaručené a nepomůže to vždy. Děkuji a přeji hezký víkend.

EDIT: nainstaloval jsem PRO C2 Infinity, menu se už načte pokaždé, ale furt se někdy PSP vypíná, když ho zapnu nebo když zapnu hru. Nějaké tipy? Já četl, že to může být něco i s Power Switchem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu