Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Čištění ovladačů


HanzLiner

Recommended Posts

Mám takovej dotaz... Na jednom ovladači mi blbne s krytem tlačítko Options... Tak, ze se nedomackava a proste neni kontakt... Kdyz sem to rozebral, tak bylo v pohode, ale jakmile sem to zase slozil, tak to dela porad?? Nesetkal se stim nekdo??
A na druhym ovladaci mi porad jde pri hrani vse nahoru (kdyz mam postavu a pestanu hrat tak nezustane zamerena na objekt, ale jde to jakoby k obloze aniz bych na R3 nejak sahal...) cim by to mohlo byt??
(Foto pro povsimnuti)

IMG20210203175719.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, MacLuke napsal:

Neházel si s ovladačem náhodou? :D Ten jezdíci R3 se mi stal taky právě po leteckým dnu a musíš oddělat ten hříbek a mrknout na tu kostku, já jsem tam měl myslím vyhozenou nějakou packu nebo takovou tu gumičku, už si to moc nepamatuju. Mrkni tady 

 

Ne to sem fakt nehazel... Ja se k ovladacum a celkove vecem umim chovat 🙂 Kazdopadne dik za radu... Kouknu na to... Zajimave je, ze staci treba pul mm nebo mm a uz to dela brikule... Proste to zacalo delat samo od sebe... Pri nejhorsim koupim novej, a ten si necham na ND... 🙂 Ale diky za video 🙂 a radu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu