Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypalovaní her zoufalost


tajfi

Otázka

dobrý den všem.poradi me nekdo jak vypalovat hry v dnesni dobe na xbox360? odkazy na programy a jejich funkcnost uz skoro neplati ,jsem bezradny.

hry s xdg2 bez problemu.jak vypaleni tak funguji. ale xdg3 vypalim ale xbox je nebere.prohlidnul jsem zde pomalu vse ,i ruzne navody ale nedari se me.

prosím vas zkusene lidi zda by me pomohli a poradili. mam mechaniku liteon ihas124 f.  moc dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

No, zjednodusene je nejsnazsi reseni nepalit.

Budto mas nekompatiblini:

vypalovacku

firmware

software

rychlost vypalovani

iso

nekvalitni media...

nebo kombinace. 

Kdo to myslel s xbox 360 vazne sel do RGH.

Zbytek sel do xbox one/xbox series a koupil si gamepas na 3 roky za 3020kč a neresi a hraje...

bohužel. vypalovani bylo v topu v 2011 naposled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dekuji za info.Já ze ho dostal za darmo s kinectem a v dnesni dobe kdyz jsou deti doma tak by se to hodilo.

nebyli u toho zadne hry a pry to ma byt nejak flashnute.paleny jdou ,ale prave ze je ty xdg2. 

a prave ze jsem postahoval dost her s tim xdg3 a stim se peru. Medii jsem uz zkazil pozehnane,nastesti jich mam dost k dyspozici

ruzne nastaveni a programy co jsem se tady docetl a proste to nejde. Kdyby tu byl odbornik a mel chut me nejak pomoc byl bych vděčný .

Nechce se me davat 1400 za to rgh co sem mel za nabídku.je to stara vec tak aby se na tom neco nepokazilo a ja dotoho nevrazil zbytecne penize.staci ze jsem kupoval tu mechaniku ihas124 ale F.  nic jineho uz není.Jsem zoufalej.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi nevíš jaký máš Flash? Jestli LT3.0 nebo třeba LT2.0. Já totiž mám LT2.0 a když jsem xdg3 hry vypaloval kámošovi co měl Flash LT3.0 tak jsem je normálně vypálil, ale když jsem je vypaloval sobě na Flash LT 2.0 musel jsem hru ještě upravit v nějakém prográmku, ale už je to několik let, nevím jestli se jmenoval Xbox Backup Creator, ten tam vložil topology data Lt2.0 a až pak to vypálil. No teď s tím taky bojuju, protože jsem děckám od bráchy sehnal kvůli kinectu xbox360 s LT3.0, ale nevím jak moje hry předělané na LT2.0  dát zpět aby na LT3.0 fungovaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Pro informaci: Právě jsem aktualizoval veškeré odkazy ve vláknu, které se tomuto tématu přímo věnuje:

Rád bych, nicméně, podotkl, že tvoje mechanika (124-F) není v seznamu podporovaných pro iXtreme Burner FW, takže vůbec není jisté, že ti to pojede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu