Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Volant Thrustmaster TMX force feedback, režimy otáčení 270°-900°


Martys33

Otázka

Ahojte,

chtěl bych se zeptat majitelů tohoto volantu, nebo těch co to ví, na režim otáčení. Jde o to, že jsem si koupil volant z druhé ruky Thrustmaster TMX a nevím jestli je to tak OK, nebo je volant vadný.  Jde o to, že mám ještě volant Logitech Driving Force Pro, ten má taky režim otáčení buď 900 stupňů, nebo jde přepnout na otáčení 270°, a když jej přepnu na těch 270°, tak s ním lze otočit pouze jen o těch 270° a víc nee. U toho Thrustmasteru TMX, už jsem zjistil že se stupně otáčení mění zmáčknutím D-padu a tlačítkem mode, to mi funguje, ve hrách vyzkoušeno, pohledem na volant ve hře a že při režimu 270° nemusím tolik točit volantem, ale volantem i tak lze pořád otáčet naplno na 900°, nenastaví si dorazy třeba jen na těch 270°, je to tak, nebo je tedy vadný? Snad jsem to napsal srozumitelně oč mi jde a někdo napíše. Díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu