Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky - kde a za kolik co nejlépe a nejrychleji objednat


Recommended Posts

Koukam ze bucek dava i Alza:

https://www.alza.cz/gaming/octopath-traveler-ii-ps5-d7579391.htm?o=2

A to mi dneska prisel email od Skveru jak ty steelbooky budou exklusivne jenom u Amazonu a Game.co.uk. Jsem rad, ze bude i u nas a objednavku z UK Amazonu muzu stornovat, vysla by me nejmin o 400Kc draz.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Mandaz napsal:

Alzák sa czurák nasral že mu sestřelujů nad ůesej kolegy a tak začíná šachovat s bůčkama k preorderům. U res4re aj nové bajonetě mi poslali mejl s tím, že datum dodání bůčků je 30.12.2023...

Mi to taky přišlo v mailu.  😲😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, headhot napsal:

asi jo, protoze normal preorder edice je naparovana na steelbook, ♥♥♥i. Fakt posledni dobou za me funguje uz jen ten xzone

Dnes mi přišel další mail (RE 4+ steelbook) od Alzy,a já myslel,že s opravou termínu. A ouha,je tam to samé jak předtím,dostupnost 30.12. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Originalky se mnpu prave prkne vymerdaly, zrusily mi predobjednavku na Hella edici Dead Island. Pry jim hru nedoda dodavatel!!! 

Jde to jeste nekde koupit? Nema nekdo dve objednavky a jednu by prenechal?

dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu