Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky - kde a za kolik co nejlépe a nejrychleji objednat


Recommended Posts

Dalsi den, dalsi zrusena objednavka DL2 u Alzy:

Vážený zákazníku,

Vybraný produkt je bohužel dlouhodobě nedostupný, a proto byla objednávka stornována. Rádi Vám pomůžeme s výběrem jiného zboží na telefonním čísle +420 225 340 111, volba č.2. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Obzvlast u tech sberatelek je to teda posledni dobou fakt peklo

Noooo, opravdu to nevypada vubec dobre… :( Jesteze mam predobjednavku na tu xbox verzi, tak snad dodaj aspon tu.

AE8F81A4-C638-458D-91AC-4C96DCB03779.jpeg

Pokud budete mit nekdo nejake dalsi info, tak sem s nim:

0CF699A7-EFD0-4D15-B53F-89871BE8E041.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já objednával hned, co nahodili objednávky, což bylo toho asik 28.5. a objednával sem na PS5 a zrušili mi ji mezi prvníma, takže taková karlovarská losovačka :D...

Tak su zvědav, kdo tady z té naší grupy edici nakonec dostane...pak čekám na chlubící fotky, ať máme co závidět :D.

Teď už jen zbývá, aby nám zrušili Regala edici Horizontu, Elden Ring a všichni se sejdeme před jrc židama pro koupi obyč krabičky, ať se nám na ty pětky nepráší :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši už je ta Alza trapná...Dnes již podruhé mi přišel email o zrušení sběratelky. Z plna hrdla sem jim napsal, zdali si ze mě už nedělají pr del...bo tohle je už do nebe volající, vím že tu edici od nich mít nebudu, ale co sakra mají za problém se systémem, že mi to pořád mají tendenci psát do emailu? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybyste nevedeli co s penezma za zruseny sberatelky od Alzy, tak v patek zacina open preorder na Castlevania Requiem Ultimate Edition na LGR:

https://limitedrungames.com/collections/neo-frontpage/products/limited-run-443-castlevania-requiem-ultimate-edition-ps4

Za me je to must uz jenom kvuli tomu steelbooku. Open preorder potrva az do 27.2.2022, takze casu na objednani bude dost.

 

CastlevaniaRequiem_MockUp_Market_Banner_Ultimate_Rev2.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu