Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Playstation Plus - Prosím o radu (nelze mi zakoupit hry které mám přidány v knihovně z ps plus po skončení PS plus předplatného)


unr3al11dave

Otázka

Dobrý den mám problém, mám PS4 i PS5 (na PS5 jsem automaticky dal trial 14 dní ps plus, ale tuto funkci do budoucna využívat nehodlám... na PS však je 20 her které si můžete přidat do své knihovny což jsem bez rozmyslu udělal - jenže když mi teď členství skončilo a když chci hrát například god of war tak ho nemohu zakoupit normálně za peníze protože ho mám v ps plus knihovně přitom samozřejmě nejde spustit jelikož nemám člesntví PS plus a ani ho mít nechci - disková verze nepřichází v úvahu přešel jsem na full digital only... prosím o rady jestli někdo nevíte co s tím... založil bych nový účet ale mám už koupenou za skvělou cenu výborné hry Metro Exodus Gold edition PS5 verzi a Control Ulitmate editon PS5 verzi také... prosím o pomoc mockrát děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu