Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 nejde změnit stav online


Fery bee

Otázka

Zdravím vás, rád bych vás znalejší požádal o pomoc s mým problémem. Na PS4 nemůžu změnit můj stav na online. Stále jsem offline a ostatní mě nevidí. Ať to zkouším na konzoli na profilu či v Appce, prostě jsem stále offline. Nevíte, čím by to mohlo být?

Děkuji za případnou pomoc. 
 

Edit: zřejmě to bude někde v nastavení konzole, jelikož to nejde změnit ani u druhého profilu po přihlášení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, samozřejmě počítám s tím, že ti jde internet. Sice už ps4 od listopadu nemám, ale pokud nejde změnit stav v profilu, tak mne napadá jediná možnost. Zkus sa podívat do nastavení soukromí, jestli tam nemáš zakázanou viditelnost profilu nebo tak něco. Už si to přesně nepamatuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 28. 7. 2021 at 22:17, Mandaz napsal:

Ahoj, samozřejmě počítám s tím, že ti jde internet. Sice už ps4 od listopadu nemám, ale pokud nejde změnit stav v profilu, tak mne napadá jediná možnost. Zkus sa podívat do nastavení soukromí, jestli tam nemáš zakázanou viditelnost profilu nebo tak něco. Už si to přesně nepamatuju.

Ahoj, samozřejmě k netu jsem připojený. A v profilu mám vše povolené. Viditelnost pro všechny, ale stav na online prostě stále nejde změnit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hlavní přihlašovací obrazovka: Pokud se nacházíte na hlavní přihlašovací obrazovce a vybíráte profil, jako který se chcete přihlásit, stiskněte tlačítko Možnosti (místo X pro přihlášení). V nabídce napravo se objeví dvě možnosti. Vyberte možnost Login with Appear Offline (Přihlásit se s funkcí Appear Offline) a přihlásíte se do sítě PlayStation Network za sebe, ale pro přátele se budete stále jevit jako offline.

Domovská obrazovka systému PS4: Na domovské obrazovce systému PS4 přejděte do nabídky Profil > Stav online a můžete přepínat mezi zobrazením online a offline, aniž by to skutečně ovlivnilo váš stav přihlášení do sítě PlayStation Network.

Ve hře: Pokud náhle zatoužíte zobrazit se uprostřed hry jako offline, můžete buď přejít na domovskou obrazovku a použít výše uvedenou možnost, nebo můžete podržet tlačítko PS a vybrat možnost Online status. Odtud můžete přepínat mezi zobrazením online a offline, aniž by to mělo vliv na stav přihlášení do sítě PlayStation Network.

Bylo zveřejněno několik možných řešení, z nichž jedno navrhuje přejít do Nastavení > Síť PlayStation Network, odhlásit se a znovu přihlásit a poté odhlásit ovladač ze systému PS4 a znovu se přihlásit. Jiní navrhují úplný restart systému, ale zdá se, že se to setkalo s různými výsledky.

 

Dejte mi vědět, pokud to nepomůže

Dejte mi vědět, pokud to nepomůže 🥺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu