Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Princip ovladače a konzole


MafiaBestgame

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dopopručuji následující: Vezmi do ruky svojí konzoli a ovladač a následně přeřízni pilkou a podívej se dovnitř. V té změti tištěných spojů ti určitě dá hned jasný spád o fungování konzole. Poté doporučuji slepit zpět vteřiňákem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Popis trošku zavádějící. Co je pro tebe fungování konzole? 
 

Konzole je počítač:

Zde popsáno polopatě co a jak funguje u počítače:

https://www.itnetwork.cz/hardware-pc/principy-pocitacu/principy-fungovani-pocitacu-aneb-jak-to-vlastne-funguje

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 4. 8. 2021 at 18:40, mirai_trunks napsal:

Popis trošku zavádějící. Co je pro tebe fungování konzole? 
 

Konzole je počítač:

Zde popsáno polopatě co a jak funguje u počítače:

https://www.itnetwork.cz/hardware-pc/principy-pocitacu/principy-fungovani-pocitacu-aneb-jak-to-vlastne-funguje

 

Díky, tohle jsem právě již četla, vím, že je to stejný princip jak PC, ale právě ty části uvnitř a jaké mají přesně funkce, jestli se to dá někde najít... nevíš? Stejně tak ovladač...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Strašně by mě k tomuto tématu zajímalo: " Proč ? " a nebo spíš " na co to potřebuješ vědět ??? "

Chceš udělat v Joypadech nebo přímo v samotném hraní nějaký pokrok ?

Jinak já jsem dlouho hledal, jak ovládat obyčejné PC - klávesnici a myš, a to tak, že to propojím s nějakým dalším zařízením (např. rPI, miniPC nebo notesem) na které se přihlásím přes VPN, přes WebCam uvidím, co je na monitoru toho konkrétního PC a tímto propojením budu vzdáleně ovládat PC(keyboard a myš), dostanu se i do BIOSu atd. - je to taková prkotina, klávesnice a myš stojí pár korun a prostě - TO NELZE !

Nebo jsem aspoň nic takového nenašel, ale už je to dlouho...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu